بازداشت قاچاقچیِ زن با ۱۰کیلو تریاک در رشت
بازداشت قاچاقچیِ زن با ۱۰کیلو تریاک در رشت

این زن 35ساله که با پژو ۲۰۷ در حال انتقال مواد مخدر به رشت بود توسط پلیس بازداشت شد.

افق انزلی؛ رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از دستگیری یک قاچاقچی زن و کشف ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ علی احمدپور با بیان اینکه در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان گیلان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پس از انجام تحقیقات نامحسوس، صحت موضوع محرز و مشخص شد این فرد با یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ در حال انتقال مواد مخدر در شهرستان رشت است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از اقدامات پلیسی صورت گرفته و شناسایی خودرو این فرد و توقیف آن خبر داد و با اعلام اینکه در بازرسی از خودرو مورد نظر، ۱۰ کیلو گرم ماده مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف شد، تصریح کرد: قاچاقچی خانم ۳۵ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در پایان بیان‌داشت: پلیس در راستای خدمت‌گزاری مطلوب به مردم بسترهای ارتباطی خوبی چون سامانه ۱۲۸ را راه‌اندازی کرده و با دریافت اخبار و گزارشات در خصوص مواد مخدر در راستای انجام بهتر مأموریت‌ها با مشارکت آن‌ها، گام برمی‌دارد.