پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ و درست در آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی کار خود را آغاز کرد و اکنون با بیش از ۹ سال سابقه با رویکردی تحلیل محور در عرصه اطلاع رسانی هواره از مردم و برای مردم بودن را سرلوحه کار خود قرار داده است و در همین راستا سعی می کند تا دقیق ترین و صحیح ترین اخبار را به دور از هرگونه پروپاگاندا و هیاهوی رسانه ای در اختیار مخاطبین خود قرار دهد.

اکنون پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی پس از سالهای فعالیت خبری در بندرانزلی به بلوغ کافی در انتشار اخبار و رویدادهای گوناگون رسیده است و رشد و توسعه بندرانزلی به همراه اعتلای نام مردم این شهرستان را همواره از جمله مهمترین اهداف خود در انتشار اخبار انزلی می داند.

هیئت تحریریه افق انزلی معتقد است هیچکدام از اخبار انتشار یافته در این پایگاه نباید عزت، شخصیت و هویت مردم انزلی را خدشه دارد نماید. بنابراین ما در انتشار اخبار انزلی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستیم.

افق انزلی طی سالهای گذشته روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت حتی به دلیل برخی مشکلات چند ماه تعطیل شد اما عوامل این مجموعه تنها و تنها برای بالا نگه داشتن پرچم انزلی بر قله های افتخار بیکار ننشستند و نسبت به راه اندازی دوباره آن اقدام کردند.

پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی هیچگاه  به دنبال جریان سازی خلاف واقع نبوده و نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی و بندرانزلی توجه می کنند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی کنند.


مدیر مسئول و سردبیر : سید جعفر منصوری

زمینه فعالیت: تمامی حوزه های خبری از جمله سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، علمی و … و مشخصا بررسی و تحلیل اخبار بندرانزلی به صورت کاملا تخصصی