کلید اصلاح جامعه در رسیدگی به آموزش و پرورش است
کلید اصلاح جامعه در رسیدگی به آموزش و پرورش است

نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه کلید اصلاح جامعه در رسیدگی به آموزش و پرورش است،گفت: اگر آموزش و پرورش در همه سطوح به صورت رقابتی و عالی فعالیت کند، مطمئن باشید هم شهر ما رونق می گیرد هم بیکاری حل می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی،احمد دنیامالی نماینده مردم بندر انزلی در دیدار با جمعی از اصحاب فرهنگی عنوان کرد؛ باید به یک فضای رقابتی درست ایجاد بشود، علی رغم تلاش های شما و دیگر دوستان احساس می کنم این فضای رقابتی ایجاد نشده تا شاخص های قابل اندازه گیری برتری ما در استان را نشان دهد.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی همچنین به جایگاه بزرگ معلمی پرداخت و اضافه کرد؛ معلم ها بی شک جزء برترین انسان ها هستند زیرا ما فرزاندنمان و آینده مملکتمان را به آنها می سپاریم و باید در جامعه فرهنگسازی کنیم که بهترین رفتار ها با معلم ها شود و بهترین انسان ها شغل معلمی را انتخاب کنند.

دنیامالی کلید اصلاح جامعه را در دستان آموزش و پروش دانست و افزود؛ اگر آموزش و پرورش در همه سطوح به صورت رقابتی و عالی فعالیت کند مطمئن باشید هم شهر ما رونق می گیرد هم بیکاری حل می شود و حتی تاثیر گذار در حل مشکلات ارگان ها و نهاد های ماهم می گذارد لذا کلید اصلاح هر جامعه ای آموزش و پرورش آن است.

وی با ابراز تشکر از فعالیت های خیرین در طول این سال ها در راستای کمک به آموزش و پرورش افزود؛ واقعا باید از برخی خیرین تشکر کنیم چه دوستانی که معرف حضور همه هستند و چه افرادی که شاید نخواهند نامی از آنها برده بشود اینها واقعا در طول سال های گذشته به بازوانی برای آموزش و پرورش ما تبدیل شدند و حال باید از این ظرفیت ها به نحو اصولی استفاده شود.

نماینده مردم انزلی همچنین صداقت را گامی مهم در فعالیت های همه ارگان ها دانست و یادآورشد؛ اگر می خواهیم موفق باشیم چه در آموزش و پرورش و چه در دیگر نهاد ها باید صداقت داشته باشیم نه صداقت یک طرفه بلکه در آن کادر همه در کنار هم تعامل و صداقت را در دستور کار قرار دهند.