ممانعت از خودکشی دختر ۲۳ ساله توسط پلیس رشت | مشکلات شخصی و اختلافات خانوادگی انگیزه اصلی بود
ممانعت از خودکشی دختر ۲۳ ساله توسط پلیس رشت | مشکلات شخصی و اختلافات خانوادگی انگیزه اصلی بود

سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی رشت اظهار داشت: ماموران انتظامی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی دختر ۲۳ ساله شدند.

به گزارش افق انزلی فرمانده انتظامی رشت گفت: ماموران انتظامی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی دختر ۲۳ ساله شدند.

سرهنگ محمود حافظی در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه خانمی به قصد خودکشی، در محدوده کمربندی شهید بهشتی تصمیم به پرت کردن خود جلوی خودروهای عبوری را دارد، بلافاصله ماموران کلانتری ۲۲ به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی در ادامه به حضور به موقع پلیس، عوامل اوژانس اجتماعی و آتش‌نشانی در محل مورد نظر اشاره کرد و گفت: پس از تلاش‌های ماموران انتظامی و دعوت به آرامش این دختر ۲۳ ساله از اقدام به خودکشی منصرف و انگیزه خود از این کار را مشکلات شخصی و اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در پایان ریشه‌یابی مشکلات شخصی و اختلافات خانوادگی را نیازمند بهره‌گیری از روان‌شناسان مجرب دانست و خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص رفع مشکلات شخصی خود به مشاوران انتظامی مستقر در کلانتری‌ها یا مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان مراجعه و به صورت رایگان از خدمات ارائه شده در این مراکز بهره‌مند شوند.