ملوان ۲ گل ریحان ۱ / رقابت شانه‌به‌شانه قوهای سپید با مدعیان صعود
ملوان ۲ گل ریحان ۱ / رقابت شانه‌به‌شانه قوهای سپید با مدعیان صعود

تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی انزلی و بدون حضور تماشاگران موفق شد با برتری دو بر یک مقابل گل گهر البرز پیروز شود و به فاصله یک امتیازی صدر جدول رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی از هفته هشتم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی انزلی و بدون حضور تماشاگران موفق شد با برتری دو بر یک مقابل گل گهر البرز پیروز شود و به فاصله یک امتیازی صدر جدول رسید.

این مسابقه از هفته هشتم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان در ورزشگاه تختی بندرانزلی و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

ملوان‌که به همراه مس کرمان و فجر سپاسی کمترین باخت را در رقابت‌های این فصل دارند از ابتدای دیداری که در زمین خودی برگزار می‌شد راه دروازه حریف را در پیش گرفتند و حملات زیادی برای گلزنی طراحی کردند تا درنهایت توانستند در دقیقه سی‌وسه توسط محمد حسین پور دروازه حریف را باز کردند. البته پیش از آن‌که نیمه اول به پایان برسد گل ریحان توانست بازی را به تساوی بکشد. آن‌ها در دقیقه ۳۵ توسط یزدان عباسیان گلزنی کردند و به‌این‌ترتیب دو تیم با تساوی یک‌بریک راهی رختکن شدند.

با شروع نیمه دوم، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بر بازی تسلط بیشتری داشت و حملات متعددی انجام داد تا اینکه محمد مهری موفق شد در دقیقه ۷۳ دومین گل تیم ملوان را به ثمر برساند تا درنهایت این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم ملوان خاتمه یابد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب ابوالفضل عباسی، مهیار زحمتکش، عیسی پرتو، سید احمد مهدی زاده، رسول ناصربخت، میلاد محسنی، خشایار زبرجد، محمد حسین پور، مهدی هاشمی نژاد، سیدمحمد مهری و میعاد یزدانی مقابل تیم گل ریحان البرز قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال گل ریحان البرز با ترکیب سعید رازانی، ادریس کوچکی، پدرام قاضی پور، سعید صادقی، یزدان عباسیان، نیما داغستانی، مصدق دریس، امیررضا میرزایی مقدم، امیرحسین میری، میلاد ابطحی و سعید حلافی مقابل تیم ملوان بندرانزلی قرار گرفت.

قضاوت این دیدار را رضوان سرشار با کمک‌های مسلم رحیم خانی و بابک قلی زاده بر عهده داشتند که مهدی نورمحمدی به‌عنوان داور چهارم و همچنین مسعود فلاح نیز به‌عنوان ناظر گروه داروی در این مسابقه حضور داشتند.

ملوانان ‌که از ابتدای بازی‌های لیگ سعی کردند شرایط خوبی برای تیم بسازند و درنهایت بتوانند در کورس قهرمانی و صعود قرار بگیرند در این دیدار به چهارمین پیروزی دست پیدا کردند. این در حالیست که آن‌ها سه تساوی و یک شکست را در کارنامه خود ثبت کنند. ملوانان حالا با این برد توانستند به پانزدهمین امتیاز دست پیدا کنند و با یک امتیاز کمتر از استقلال خوزستان در رده دوم جدول رده‌بندی قرار بگیرند. در سوی دیگر گل ریحانی‌ها با این شکست کماکان ۸ امتیازی باقی ماندند و در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفتند.