متاسفانه بازیکنانم به ۲ گل راضی شدند
متاسفانه بازیکنانم به ۲ گل راضی شدند

سرمربی ملوان بندرانزلی اظهار کرد: من درباره داوری صحبتی نمی کنم تصمیم گرفتم که در این خصوص صحبت نکنم امیدوارم کارم را تا پایان فصل ادامه دهم این موضوع را به نظر کارشناسان داوری می سپارم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی؛ مازیار زارع سرمربی ملوان پس از برتری تیمش مقابل چوکا تالش گفت: فکر می کنم پس از به ثمر رساندن ۲ گل بازیکنان ملوان به این نتیجه راضی شدند. با فضایی که تیم چوکا به ما داده بود می توانستیم در نیمه دوم گل های بیشتری به ثمر برسانیم ولی متاسفانه بازیکنان به این ۲ گل راضی شده بودند.

زارع ادامه داد: در هر صورت سه امتیاز مهم بود که کسب کردیم هر چند بازی قبلی هم که سوار بر بازی بودیم مستحق شکست نبودیم و حداقل می توانستیم تک امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی ملوان افزود: بازی ملوان چوکا دربی گیلان محسوب می شد که خدا را شکر ۳ امتیاز بازی را کسب کردیم و توانستیم دل هواداران مان را شاد کنیم.جا داره از همه بازیکنان و عوامل تیم بابت زحمات هایشان تشکر کنم و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد.

وی درخصوص صحنه مشکوک داوری بیان داشت: من درباره داوری صحبتی نمی کنم تصمیم گرفتم که در این خصوص صحبت نکنم این موضوع را به نظر کارشناسان داوری می سپارم.

زارع در مورد وضعیت ملوان بیان کرد: شرایط خوبی را داریم پژمان نوری با تمام توان برای موفقیت تیم تلاش می کند هیچ کمبودی را حس نمی کنیم هر آن چه که نیاز بازیکنان و کادرفنی است را فراهم کرده اند امیدوارم بازیکنان و کادرفنی در قبال زحمات ایشان با روند رو به رشدی را که طی می کنند جواب محبت های وی را بدهند.