مبارزه شاگردان ویشگاهی در لیگ برتر
مبارزه شاگردان ویشگاهی در لیگ برتر

قهرمان سابق کاراته جهان از حضور تیم کاراته شهرداری بندرانزلی در لیگ برتر باشگاه‌های کشور با استفاده از کاراته کاهای بومی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی جاسم ویشگاهی گفت: در گفتگویی که با شهردار انزلی داشتیم، ایشان پیشنهاد حضور در لیگ کاراته را ارائه دادند که با توجه به‌سختی کار در سوپر لیگ، هزینه‌های بالا و قرارداد داشتن کاراته کاها، تصمیم به حضور در لیگ برتر گرفتیم.
وی بابیان اینکه هدف از ورود به مسابقات لیگ برتر ارتقای سطح کاراته انزلی و استان گیلان است، افزود: به دنبال این هستیم که ترکیبی از کاراته کاهای بومی را وارد میدان مسابقات کنیم؛ و بر همین اساس کاراته کاهای گیلانی که توانایی حضور در لیگ رادارند می‌توانند روز سه‌شنبه در مسابقات انتخابی شرکت کند.
قهرمان سابق کاراته آسیا و جهان در خصوص کادر فنی این تیم گفت: در خصوص انتخاب سرمربی با مسعود همرنگ قهرمان امیدهای جهان و آسیا که او هم اهل انزلی است صحبت کردیم و مسئولیت انتخاب نفرات به‌عنوان مدیرفنی بر عهده من است.
وی خاطرنشان کرد: باید از اهتمام شهردار انزلی در جهت گسترش ورزش در بین جوانان تشکر کنم که این فرصت را در اختیار کاراته کاهای انزلی قرارداد؛ تا بتوانند با حضور در لیگ برتر و مبارزه با کاراته کاهای خوب ایران کسب تجربه کرده و در مسیر پیشرفت قرار بگیرند.