زارع: از مردم انزلی عذرخواهی می کنم/ مقصر این شکست من هستم
زارع: از مردم انزلی عذرخواهی می کنم/ مقصر این شکست من هستم

زارع گفت: از مردم بندرانزلی نیز بابت شکست مقابل شهرداری آستارا عذرخواهی می کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی  مازیار زارع در پایان دیدار تیمش مقابل شهردار آستارا اظهار داشت: در این بازی دو نیمه متفاوت داشتیم چون نیمه اول برتری با تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا بود که این تیم توانست در این نیمه دو گل به ثمر برساند.

زارع افزود: اما در نیمه دوم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بسیار برتر از حریف خود ظاهر شد ولی در نهایت نتوانستیم از این برتری و از فرصت های به دست آمده استفاده مناسب ببریم و نتیجه بازی را واگذار کردیم.

سرمربی ملوان ادامه داد: به هرحال در این دیدار شکست خوردیم و به طور حتم اگر در نیمه دوم از فرصت های خود استفاده مناسب می بردیم، نتیجه غیر از این رقم می‌خورد ولی با این وجود به مردم بندر آستارا بابت این پیروزی تبریک می‌گویم و از مردم بندرانزلی نیز بابت این شکست عذرخواهی می کنم.

وی بیان کرد: هم اینک همه ارکان باشگاه، کادرفنی و بازیکنان ملوان بندرانزلی برای کسب نتایج مطلوب و صعود به لیگ برتر سعی و تلاش می‌کنند و همه زحمت می‌کشند تا نتایج خوبی کسب شود اما من خود را مسبب این شکست می‌دانم و این باخت را به گردن می‌گیرم.

او خاطرنشان کرد: امیدوارم در دیدارهای آینده بتوانیم از فرصت‌های به دست آماده نهایت استفاده را ببریم و با کسب نتایج قابل قبول، هواداران خود را شاد و در نهایت نیز به لیگ برتر صعود کنیم.