حضور پر رنگ نماینده رشت در جریان بارگیری اولین کشتی رو رو در بندرانزلی
حضور پر رنگ نماینده رشت در جریان بارگیری اولین کشتی رو رو در بندرانزلی

بندرگاه انزلی در حالی اولین کشتی رو رو را به مقصد روسیه و ترکیه بارگیری کرد که نماینده رشت در جریان این رویداد مهم حضوری پر رنگ داشت و نماینده بندرانزلی غایب این رویداد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی نخستین محموله صادراتی بندرانزلی از طریق کشتی رو رو از بندرگاه انزلی به مقصد ترکیه و روسیه بارگیری شد.

این خبر در کنار خبر تجهیز جرثقیل های اداره کل بنادر و دریانوردی به برق اضطراری دومین خبر خوشحال کننده ای بود که در یک هفته گذشته از این اداره شنیده شد.

اما نکته عجیب در جریان بارگیری اولین کشتی رو رو در بندرگاه انزلی حضور پر رنگ جبار کوچکی نژاد نماینده رشت و غیبت احمد دنیامالی نماینده انزلی بود.

احمد دنیامالی سابقه زیادی در بنادر و دریانوردی دارد و بخشی از رزومه مدیریتی او مربوط به همین اداره کل است؛ اما دلیل عدم حضور نماینده انزلی در این رویداد مهم مشخص نیست و هنوز پاسخی از جانب وی به این موضوع داده نشده است.

جبار کوچکی نژاد نماینده ادوار رشت مدتی است که حضور پررنگی در بندرگاه انزلی دارد و در رسانه ها نیز مصاحبه هایی را در خصوص راهبردی ترین بندر شمال انجام داده است.

اظهارات پرحاشیه کوچکی نژاد در رابطه با کمک مالی منطقه آزاد انزلی به تیم های فوتبال رشتی به دلیل قرار داشتن بخشی از این منطقه در شهرستان رشت، یکی از مهمترین ترند های خبری سال گذشته بود که موجبات ناخرسندی مردم انزلی را نیز فراهم ساخت.

به گزارش افق انزلی تغییر نام منطقه آزاد انزلی به منطقه آزاد گیلان از وعده های جنجالی جبار کوچکی نژاد در انتخابات مجلس ۹۸ برای ورود به مجلس شورای اسلامی بود؛ که هرچند این پرونده توسط دیوان عدالت اداری کشور مختومه شد اما همچنان در حال پیگیری است.