توزیع ۱۴۰ بسته لوزام التحریر به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال در بندرانزلی
توزیع ۱۴۰ بسته لوزام التحریر به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال در بندرانزلی

140 بسته لوزام التحریر به ارزش 250 میلیون ریال در بندرانزلی با همت گروه های جهادی این شهرستان در میان خانواده های کم برخوردار این شهرستان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی تعداد ۱۴۰ بسته لوازم التحریر ویژه دانش آموزان خانواده های کم برخوردار از سوی گروه جهادی شهید اصغر محمودی بی بی حوریه توزیع شد.
ارزش ریالی این بسته ها ۲۵۰ میلیون ریال است که از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، خیرین و سپاه ناحیه بندرانزلی پرداخت شده است.
سرهنگ پاسدار محمد پوراسماعیلی در جریان فرآیند جمع آوری و تکمیل این بسته ها گفت: 《 در راستای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه عملیات توزیع بسته های لوازم التحریر از امروز آغاز شده است.》
بسته های لوازم التحریر با توجه به مقطع تحصیلی و جنسیت دانش آموزان تفکیک شده اند.
در هر بسته لوازم التحریر ۶ عدد دفتر، ۱ عدد جامدادی به همراه مداد، خودکار و پاک کن، ۱ بسته کامل خطکش، گونیا و نقاله، ۱ عدد لیوان، ۱ عدد وصیت نامه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ۲ ورق برچسب کتاب و دفتر وجود دارد.
به گزارش افق انزلی به جهت حمایت از تولید و کارگران ایرانی برای تکمیل این بسته ها از کالاهای ایرانی و تولید داخل استفاده شده است.
شایان ذکر است که دانش آموزان کم برخوردار طی جلسات مشترک با مدیران و معلمان مدارس نزدیک به بقعه بی بی حوریه شناسایی شده اند.