توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی به خانواده های آسیب دیده از کرونا در انزلی
توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی به خانواده های آسیب دیده از کرونا در انزلی

رییس اداره صنعت معدن و تجارت انزلی از توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی به خانواده های آسیب دیده از کرونا خبر داد و افزود : به مناسبت عید نوروز و سال نو تعداد یکصد بسته معیشتی به ارزش ۱۰ میلیون تومان به خانواده ای آسیب دیده از کرونا این شهرستان اهداء شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی محمدرضا روحانی منش گفت : این بسته ها شامل روغن مایع، سویا، ماکارونی، شکر، رب گوجه فرنگی، مایع ظرفشویی و چند قلم مواد غذایی دیگر بود که با مشارکت بسیج اصناف ، اداره صنعت معدن تجارت و اتاق اصناف شهرستان بندرانزلی در بین اقشار کم برخوردار توزیع شد .

به گفته وی طرح مواسات و همدلی در شهرستان بندرانزلی در سال ۱۴۰۰ بطور مستمر اجرا خواهد شد .

وی اظهار داشت: همچنین هفت تن پرتقال و هفت تن سیب با قیمت مصوب دولتی به منظور تنظیم بازار ایام عید در محل تعاونی روستایی و جشنواره نوروزی این شهرستان در اختیار مردم قرار گرفت.

روحانی منش سپس از عرضه ۱۴ تن مرغ منجمد توسط تعاونی های روستایی کپورچال و آبکنار ، فروشگاه های مجاز و جشنواره نوروزی خبر داد و تصریح کرد: ۶۲ تن شکر نیز با قیمت مصوب هشت هزار و ۷۰۰ تومان در بین مردم این شهرستان عرضه شده است.

وی خاطر نشان کرد: توزیع اقلام مصرفی و مایحتاج ضروری مردم با نرخ مصوب دولتی در ماه مبارک رمضان در این شهرستان ادامه خواهد داشت .

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقه دوستانه هاکی سالنی دانش آموزی هیات هاکی شهرستان بندرانزلی بمناسبت اعیاد شعبانیه گفت : اداره صنعت ، معدن و تجارت انزلی در پایان این بازی ۱۳ جفت کفش ورزشی به بازیکنان اهدا کرد

بندرانزلی در کرانه جنوبی دریای خزر با ۱۴۴ هزار نفر جمعیت از اولین شهرستانهای درگیر ویروس کرونا در کشور بود.

  • منبع خبر : ایرنا