بندرانزلی نیازمند استادیوم ورزشی جدید
بندرانزلی نیازمند استادیوم ورزشی جدید

احمد دنیامالی نماینده مردم بندر انزلی در جلسه ی که در حاشیه بازدید مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از مراحل پروژه ی استادیوم تختی بندر انزلی برگزار شد ، گفت : استادیوم جدیدی در برنامه ساخت برای انزلی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی احمد دنیا مالی رییس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم بندر انزلی در حاشیه بازدید مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از مراحل اجرای پروژه بازسازی استادیوم تختی انزلی گفت : متاسفانه استادیوم تختی انزلی در دهه های گذشته مورد کم لطفی از نظر بازسازی قرار گرفت و این در حالی است که شهر بندر انزلی با دارا بودن تیم قدیمی و ریشه دار ملوان علاقمندان زیادی را به فوتبال دارد .

وی افزود : استادیوم تختی بندر انزلی از نظر بافت شهری در موقعیت ترافیکی قرار دارد و مشکلات زیر بنایی نیز وجود دارد که بدین جهت ساخت یک استادیوم نو باید در دستور کار قرار گیرد.

دنیامالی اذعان داشت : ما ناگزیر هستیم که هم استادیوم تختی را مرمت و بازسازی کنیم و هم استادیوم جدیدی را در جای مناسب احداث نماییم.

وی افزود : محدودیت های اعتباری استان بسیار زیاد است و گیلان بضاعت مالی و مهندسی چنین پروژه ای را ندارد.

نماینده مردم بندر انزلی اظهار داشت : طرح مرمت استادیوم تختی انزلی بارها دستخوش تغییر شده است و امیدواریم که اجرای فاز دوم و سوم این پروژه و ایجاد سکوهای تماشاگران و مرمت جایگاه با سرعت بیشتری اجرایی گردد.

دنیامالی در پایان گفت : ایمنی تماشاگران با مد نظر قرار دادن شرایط سکوها رعایت شود .

  • منبع خبر : خبرگزاری برنا