بازیکنان تحت قرارداد ملوان چگونه جدا می شوند؟
بازیکنان تحت قرارداد ملوان چگونه جدا می شوند؟

پایگاه هواداری ملوان کلاب در یادداشتی به نقد جدایی بازیکنان تحت قرارداد با باشگاه ملوان پرداخت.

افق انزلی؛ در روزهای اخیر اخباری مبنی بر توافق باشگاه های مختلف با بازیکنان تحت قرارداد باشگاه ملوان بدون جلب رضایت باشگاه ملوان منتشر شده که در نوع خود عجیب به نظر می‌آمد. از جمله این اخبار، توافق باشگاه سپاهان با پدرام قاضی پور، تراکتور با مهران احمدی و همچنین جدایی پوریا پورعلی و مذاکره وی با چند باشگاه بود.

همانطور که مستحضر هستید، طبق آخرین آئین نامه نقل و انتقالاتی سازمان لیگ از فصل گذشته، تمامی بازیکنانی که با باشگاه های لیگ برتر قرارداد یک ساله دارند، پس از درخواست باشگاه پیش از پایان فصل، قرارداد این بازیکن با افزایش ۳۰ درصدی بصورت اتوماتیک یک سال دیگر تمدید می‌شود. حال اینکه به جز بازیکنان سرباز که به صورت قطعی می توانند با پایان خدمت سربازی از باشگاه جدا شوند، بخشی از بدنه ترکیب اصلی ملوان را بازیکنانی مانند، آرمان اکوان، میلاد باقری، حسین صادقی، پوریا پورعلی، مهران احمدی و … تشکیل می دهند که قراداد آنها بعنوان بازیکن غیرسرباز باید اتوماتیک تمدید می شده و اخبار جدایی آنها از ملوان عجیب بنظر می‌رسد.

امیدواریم اعضای هیئت مدیره باشگاه در خلال جلسات بدون خروجی که برگزار می‌کنند، در خصوص شرایط تمدید قرارداد این بازیکنان نیز اطلاع رسانی درستی داشته باشند و حالا که فدراسیون بستر بسیار مناسب و فرصتی بزرگ در اختیار باشگاه ها برای اولین بار قرار داده است و بازیکنان با قرارداد یک ساله بدون مذاکرات مرسوم، بصورت اتوماتیک قراردادشان تمدید می‌شود، این اتفاق هرچه سریع تر رخ دهد تا از یک ضرر مالی و فنی بزرگ به باشگاه جلوگیری شود.