بازدید اعضای کمیسیون عمران از تصفیه خانه فاضلاب انزلی/ ارزیابی میزان پیشرفت پروژه راه آهن قزوین- رشت – انزلی
بازدید اعضای کمیسیون عمران از تصفیه خانه فاضلاب انزلی/ ارزیابی میزان پیشرفت پروژه راه آهن قزوین- رشت – انزلی

اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جریان سفر نظارتی خود از شهر انزلی، از پروژهای عمرانی این منطقه بازدید کرده و در جریان میزان پیشرفت، مشکلات و کمبودهای آنها قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی محمدرضا رضائی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و کمال علی پورخنکداری نایب رئیس و احمد دنیامالی، علی اصغر خانی، رحمت اله فیروزی پوربادی، مجتبی یوسفی و غلامعلی کوهساری اعضای کمیسیون عمران مجلس صبح امروز ( پنج‌شنبه ۱۹ فروردین ماه) در جریان سفر نظارتی خود به استان گیلان از پروژه‌های عمرانی شهر انزلی بازدید کردند.

گفتنی است، اعضای کمیسیون عمران در جریان این سفر نظارتی، از پروژه راه آهن قزوین- رشت – انزلی، پروژه بزرگراه کنارگذر انزلی، ایستگاه پمپاژ تصفیه فاضلاب انزلی، تصفیه خانه فاضلاب انزلی، مرکز کنترل و سازمان بنادر و کشتیرانی بندر انزلی بازدید کرده و در جریان میزان پیشرفت این پروژ‌ه‌ها قرار گرفتند.

لازم به ذکر است در این سفر از مسئولان دستگاه‌های اجرایی، خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی، حمید رضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و محمد راستاد رئیس سازمان بنادر و دریانوردی حضور داشته و اعضای کمیسیون را در جریان این بازدید‌ها همراهی می‌کنند‌.

  • منبع خبر : خانه ملت