انزلی در وضعیت قرمز کرونا/شهروندان به هیچ عنوان از خانه های خودخارج نشوند
انزلی در وضعیت قرمز کرونا/شهروندان به هیچ عنوان از خانه های خودخارج نشوند

سخنگوی شورای سلامت انزلی با اعلام اینکه انزلی در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت، تاکید کرد: شهروندان به هیچ عنوان از خانه های خودخارج نشوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی دکتر سید عارف عابدین نجفی سخنگوی شورای سلامت شهرستان بندر انزلی در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش آمار مبتلایان و فوتی های ویروس کرونا در انزلی گفت: با هماهنگی دادستان محترم وضعیت انزلی در خصوص شیوع ویروس کرونا قرمز اعلام می شود و از شهروندان تقاضا می شود به هیچ عنوان از خانه های خود خارج نشوند.
وی افزود:متاسفانه در روزهای گذشته میزان افراد مبتلا به ویروس کرونا و تعداد آمار فوتی های مبتلا به این ویروس افزایش یافته و اگر شهروندان در ادامه راه همراه شبکه بهداشت و درمان نباشند ممکن است کنترل این ویروس از دست ما خارج شود.
دکتر نجفی تصریح کرد:کلیه شهروندان فهیم بندر انزلی به هیچ عنوان از منازل خود خارج نشوند و کادر پزشکی و درمانی شهرستان بندر انزلی را در مهار این ویروس کشنده تنها با خانه ماندن خود یاری رسانند.
دکتر نجفی تاکید کرد:هرگونه خروج بی مورد از منزل می تواند یک ویروس به منزل منتقل کند و کلیه شهروندان با رعایت اصول بهداشتی و بهداشت فردی مراقب سلامت خود و خانواده های خود باشند.