Search

تیم پر افتخار بانوان ملوان انزلی منحل شد

۹:۰۶ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی تیم فوتبال بانوان ملوان که در سالهای اخیر افتخارات زیادی را برای مردم گیلان و شهرستان بندرانزلی به ارمغان آورده است به دستور مدیر عامل این باشگاه منحل شد.

خرداد سال جاری سارا قمی کاپیتان تیم و خانم گل پنج دوره رقابت های لیگ برتر دختران در مصاحبه‌ای از مسئولین باشگاه ملوان گلایه کرد.به دنبال این مصاحبه، رضاییان اعلام کرد تیم فوتبال بانوان ملوان منحل می شود و امروز هشت مرداد ۱۳۹۵ انحلال پرافتخارترین تیم فوتبال دختران رسما اعلام شد.

بندر انزلی از این پس در لیگ برتر فوتبال بانوان حضور نخواهد داشت. این در حالی است که این تیم دربدو ورودش به لیگ برتر در سال۱۳۸۴ همواره یکی از تیم‌های با کیفیت لیگ برتر بانوان بوده است. ملوان بارها عنوان نایب قهرمانی را به دست آورده اما با وجود همه عناوین و حضور بازیکنان ملی پوش، با تصمیم هیئت مدیره باشگاه ملوان منحل شد.

این در شرایطی است که چند روز پیش سارا قمی بازیکن ملی پوش این تیم با ثبت ۱۵گل در فصل گذشته عنوان خانم گل لیگ بانوان را به دست آورد.
رضائیان پس از سقوط تیم فوتبال آقایان ملوان انزلی از لیگ برتر گفته بود «وقتی یک کشتی در طوفان اسیر می‌شود، بار خود را خالی می‌کند» که حالا انحلال تیم فوتبال بانوان ملوان نمی‌تواند بی‌ارتباط با این حرف باشد چراکه آنها قصد دارند با کاهش بودجه‌شان دوباره به سطح اول فوتبال آقایان ایران برگردند.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *