Search

دیوار مهربانی در یک ساندویچی در بندرانزلی

۹:۴۹ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی ساندویچی بچه های ایران در بندرانزلی با چند اقدام خیرخواهانه و خدا پسندانه شهرتی کشوری پیدا نموده و در بسیاری از رسانه های خبری مطرح کشور مورد تعریف و تمجید قرار گرفته است.

صاحب این ساندوچی دیوار مهربانی را به شیوه ای جدید به ساندویچی خود آورده است ، دیواری که با اقدام خیرخواهانه مردم شهرستان بندرانزلی غذای مورد نیاز افراد نیاز مند و کودکان بی سرپرست و یا بد سرپرست را فراهم می سازد.

محسن فرنود صاحب ساندویچی بچه های ایران انزلی در این خصوص گفت: پس از اجرای طرح دیوار مهربانی در نقاط مختلف شهر تصمیم گرفتم که یک دیوار مهربانی کوچک در مغازه راه اندازی کنم تا به کودکان نیازمند و بد سرپرست و یا سایر نیازمندان روزانه سه ساندویچ رایگان اهدا کنم.

وی در ادامه عنوان کرد : مشتریان این مغازه نیز با خرید ساندویچ برای نیازمندان و چسباندن فیش خرید به دیوار مشخص شده در این طرح شرکت میکنند و با مهربانی خود مانع از این میشوند که افراد نیاز مند با گرسنگی روزهای خود را سپری کنند.

محسن فرنود افزود معمولآ افراد نیازمند وارد مغازه نمیشوند و یا از بیرون مغازه اشاره میکنند و یا به تعداد خرید های انجام شده مشتریان ساندویچ تهیه و به خانه هایشان ارسال میشود و با این کار توانستم مشتریان را هم در این کار خدا پسندانه مشارکت دهم.

وی گفت علاوه بر این کار طرح جمع آوری درب بطری های نوشیدنی را نیز انجام میدهم و عموم مردم درب بطری های نوشیدنی را به ما میدهند و پس از جمع آوری به موئسسه محک تحویل داده میشود تا برای معلولین ویلچر تهیه شود.

این ساندویچی نشان داد تا در یک مغازه کوچک با انجام کارهای ساده هم میتوان دست نیازمندان را گرفت و ساندویچی با طعم مهربانی توزیع کرد.

تهیه عکس و گزارش : سعید بخشی پور

 

photo_2016-06-16_22-47-35 photo_2016-06-16_22-47-52 photo_2016-06-16_22-47-45
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *