Search

مهمترین پیام شهدا دفاع از ولایت است

۷:۲۱ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی مراسم هفتم شهید مدافع حرم جواد دوربین در گلزار شهدای بندرانزلی و با حضور مسوولان عالی رتبه استانی و شهرستانی برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین سمیعی کارشناس مسایل دینی و مذهبی به عنوان سخنران ویژه این مراسم با اشاره به مفاهیمی در خصوص صرایط مستقیم گفت: راه ولایت همان صراط مستقیم است و ما باید در این مسیر حرکت کنیم.

وی افزود: امروز دنیا به برکت بنیانگذار کبیر انقلاب و خون مطهر شهیدان تمام دنیا فهمیدند که وحشی ترین دولت جهان ایالات متحده آمریکاست.

وی در ادامه تاکید کرد: امام تنها ملت ایران بلکه تمام ملت های جهان را بیدار کرد.

سمیعی با تاکید بر اینکه مهمترین موضوع برای شهدا پایبندی به ولایت فقیه بوده است اظهار داشت: امروز اگر شهید جواد دوربین پشت این تریبون قرار می گرفت خطاب به ما چه مطلبی را بیان می کرد؟ قطاذمی گفت: همچون پلک چشمانتان از ولایت دفاع کنید.

این کارشناس مذهبی در ادامه افزود: به برکت خون شهدا امروز امام خمینی ادامه دهنده راه حضرت امام خمینی (ره) و مقتدر ترین رهبر جهان است و ایران اسلامی تنها کشوری است که خار چشم ستمگران عالم می باشد و در مقابل مستکبران جهان ایستاده است.

وی در پایان با گلایه از برخی عوامل داخلی و همسو شدن آنها با استکبار جهانی گفت: این روز ها آمریکایی ها دم از حق و حقوق بهائیت در ایران می زنند و امثال فائزه هاشمی هم در دیدار با عوامل بهائی علاوه بر همسو شدن با دشمن با آنها همراهی می کنند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *