Search

دروازه بان تیم ملی برزیل در انزلی

۹:۳۸ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی دروازبان تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل که بیش از ۳۰ بازی ملی در کارنامه خود را دارد بهمراه دیگر تیاگو دیگر ملی پوش هموطنش با تیم قوی سپیدانزلی قراراد بست .

علیرضا غمگسار صابری مدیرعامل   باشگاه فرهنگی ورزشی قوی سپید بندر انزلی درخصوص ‌روند‌ جذب ‌و حضور ۲ بازیکن برزیلی جهت ‌پیوستن به این باشگاه گفت :

 

دو بازیکن برزیلی  به نامهای  سزار استیوزا و  تیاگو فیلزارادو صبح روز شنبه هفته جاری وارد ایران  شدند و پس از انجام تشریفات شکلی و قانونی از طریق مراجع ذیصلاح و سپری نمودن تست های پزشکی و فنی ودر صورت ارزیابی و تایید کادر فنی در ادامه لیگ برتر به عضویت باشگاه در خواهند آمد .

وی در ادامه گفت : ما برای قهرمانی در این فصل آماده شده ایم واز کادرفنی و بازیکنان ارزشمندی برخوردار هستیم وباگذشت زمان و با تمرینات منظم رفته رفته به ‌هماهنگی مطلوبی رسیده ایم واز این جهت  در لیگ فوتبال ساحلی نیز نتایج متفاوتی رقم خواهد خورد و با قدرت به سمت قهرمانی پیش می‌رویم .

علیرضا غمگسار تاکید کرد :هدف ما رشد و تعالی ورزش فوتبال ساحلی است و یکی از شاخصه های اساسی و انگیزه جذب بازیکنان خارجی تدوین و تشکیل(( آکادمی فوتبال ساحلی قوی سپید در‌شهرستان بندر انزلی)) می باشد که با اهداف از پیش تعیین شده‌ و در جهت استعدادیابی و کشف و‌پرورش آن در سطح پایه ‌نوجوانان و جوانان هستیم و بر همین اساس زیر ساخت هایی نیز فراهم گردیده است.

علیرضا غمگسار صابری در پایان تیم فوتبال ساحلی قوی سپید بندر انزلی را تیمی ریشه دار و پر سابقه معرفی نمود و یادآور شد اگر این هدفها و برنامه ریزیها خوب دنبال شود و حمایتهای لازم از سوی‌مدیران شهرستان نیز صورت گیرد شاهد پیشرفت و تعالی فوتبال ساحلی در شهرستان بندر انزلی خواهیم بود .

فوتبال ساحلی

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *