Search

قطعا در سراسر کشور از لیست ائتلاف اصولگرایان حمایت می کنیم/ معتقدیم تک روی بین اصولگرایان کار درستی نیست

۳:۴۸ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی دبیرحزب مؤتلفه کشور با بیان اینکه تک روی در انتخابات مجلس بین اصولگراها کار درستی نیست، گفت: ما از ائتلاف بزرگ اصولگرایان که در تهران فهرست ارائه داده و در شهرستان ها که اصولگرایان لیست ارایه داده اند قطعا حمایت می کنیم.

محمد نبی حبیبی دبیرحزب مؤتلفه کشور در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» باتوجه به اینکه حزب مؤتلفه اسلامی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در تهران لیست جداگانه ای نداده است، در پاسخ به این سؤال که آیا شما از ائتلاف اصولگرایان در سراسر کشور حمایت می کنید؟، گفت: بله، ما از ائتلاف بزرگ اصولگرایان که در تهران فهرست ارائه داده و در شهرستان ها که اصولگرایان لیست ارایه داده اند قطعا حمایت می کنیم.

وی افزود: در برخی از شهرستان ها استثناهایی هم وجود دارد ولی مجموعا بنای ما تایید لیست اصولگرایان است.

بنای حزب مؤتلفه کشور بر پشتیبانی از فهرست اصولگرایان است

دبیرحزب مؤتلفه کشور در پاسخ به این سؤال که این استثناها در چه مواردی وجود دارد، گفت: ما در قم اعلام کردیم از فهرست جامعه مدرسین برای مجلس پشتیبانی می کنیم اما عده ای از اصولگراها هم گفتند ما از فهرست دیگری حمایت می کنیم.

حبیبی ادامه داد: در مشهد هم تا امروز هنوز تکلیف خیلی مشخص نیست ولی در بقیه استان ها بنای حزب مؤتلفه کشور بر پشتیبانی از فهرست اصولگرایان است.

دبیرحزب مؤتلفه کشور با تأکید بر اینکه ما بنا را بر حمایت از ائتلاف اصولگراها گذاشته ایم، خاطرنشان کرد: تا حالا هم این کار را انجام داده ایم و معتقدیم اصولا تک روی در انتخابات مجلس بین اصولگراها کار درستی نیست.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *