Search

من از قول مسئولان به مردم گفته ام که این انتخابات با صحت و امنیت کامل برگزار خواهد شد

۱:۵۰ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و گرامی داشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  فرماندار شهرستان ، روحانیون مساجد و تمامی مسئولان ادارات با حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین دیدار و با آرمان های امام راحل و ولایت فقیه تجدید بیعت کردند.

 

امام جمعه بندرانزلی در این دیدار با تبریک ایام الله دهه فجر بر حس مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد و افزود: مردم در این انقلاب نقش بسیار مهمی دارند و عزم همین مردم باعث شد تفکر دو قدرت شرق و غرب شکسته و از بین برود فلذا اهمیت این موضوع مسئولیت را برای روسای ادرات و نهادهای این نظام سنگین تر می کند.

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین همچنین خاطر نشان کرد : تمام ویژگی های این انقلاب در اسلامیت آن است و انقلاب مقدس جمهوری اسلامی ایران از معنویت ویژه ای برخوردار است.

 

وی همچنین با بیان اینکه تاکید امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و مردم بر حاکمیت قوانین الهی در کشور است گفت : تلاش تمامی مجموعه ها و افراد باید حول محور حلال و حرام باشد یادآور شد : مسئولیت بسیار سنگین است فلذا مدیریت نهاد های آن باید در چارچوب حدود و قوانین الهی باشد.

 

امام جمعه بندرانزلی در ادامه اضافه کرد: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری هدف از این انقلاب  آن بوده است که مردم بر سرنوشت خود حاکمیت پیدا کنند و الحمدالله در طول این سالیان نقش مردم در تمامی امور بسیار روشن است.

 

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با تاکید بر اینکه نظام هیچگاه بنا نداشته است به جای مردم تصمیم بگیرد گفت : اسلامیت نظام با خواست مردم محقق می شود فلذا رعایت حقوق مردم از واجبات است.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با تشکر از زحمات فرماندار محترم به منظور نظم مدیریت در امورات اجرایی شهرستان و هماهنگی بین ادارات به موضوع انتخابات اشاره کرد و افزود: توجه همه اذهان مردم و تمامی دنیا بر اتفاقات پیش رو و این انتخابات است و به همین منظور باید خیلی دقیق عمل کرد.

 

باید انتخاباتی شکل بگیرد که هیچ خدشه ای در آن نباشد/  قطعا ضایع کردن حق مردم جای هیچ جبرانی نخواهد داشت

 

امام جمعه بندرانزلی در ادامه  اظهار کرد : به این اصل رسیده ایم که عزم تمامی مسئولین شهرستان بر این است که انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در بندرانزلی در کمال صحت و امنتیت و آرامش برگزار شود.

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین اضافه کرد : باید انتخاباتی شکل بگیرد که هیچ خدشه ای در آن نباشد و قطعا ضایع کردن حق مردم جای هیچ جبرانی نخواهد داشت .

 

وی همچنین گفت : من از قول مسئولان به مردم گفته ام که این انتخابات با صحت و امنیت کامل برگزار خواهد شد و همه باید بر اجرایی شدن این مهم توجه کنند ، شاید دستگاه های نظارتی نبیند اما قطعا خدا همه چیز را می بیند و محاسبه می کند.

 

هیچ کدام از مسئولان مجاب به جانب داری از کاندیدای خاصی در انتخابات نیستند

 

امام جمعه بندرانزلی در ادامه متذکر شد : هیچ کدام از مسئولان مجاب به جانب داری از کاندیدای خاصی در انتخابات نیستند ، هیچ کدام از مسئولان نه شرعا و نه قانونا اجازه ی استفاده از امکانات دولتی برای هیچ کاندیدایی را ندارند

 

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین میسر شدن انتخاباتی باشکوه را مشروط بر تحقق همدلی و همزبانی در میان تمامی اقشار مردم و دولت برشمرد و متذکر شد : مردم باید اعتمادشان به نظام محفوظ بماند و نباید به هیج وجه خدشه دار شود ، مسئولین باید این اعتماد را حفظ کنند.

 

تاکید بر حضور هر چه پر رنگ تر مسئولان ادارت شهرستان موضوع پایانی این دیدار بود که وی به آن اشاره کرد و گفت : تقاضا مردم بر این است که مسئولان شهرستان خود را در نماز جمعه ببینند ، مسئولان برای اینکه از نزدیک با مردم دیدار کنند و مشکلاتشان را در حد امکان برطرف نمایند در نماز جمعه حضور پر رنگ تری داشته باشند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *