Search

امام جمعه انزلی: اهمال کاری در تایید صلاحیت های مجلس/پشت پرده تایید صلاحیت ها و حجم وسیع شرکت کنندگان اهدافی پنهان است

۴:۱۶ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی  ، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان  با اشاره به مسئله انتخابات اظهار کرد: انتخابات در پیش رو  از اهمیت ویژه ای در این دوره از مقاطع حساس کشور برخوردار است.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری انتخابات آینده را محلی برای نفوذ دشمن دانسته اند تصریح کرد: دشمن با انجام اقسام کارها و حتی خرج کردن مبالغ فراوان در تلاش برای نفوذ در مسائل کشوراست.
خطیب جمعه بندرانزلی همچنین اضافه کرد : آمریکایی ها به این انتخابات چشم طمع دوخته و ممکن است با سو استفاده از کم توجهی ها ،  فتنه و یا آسیب دیگری راه بیاندازند لذا این انتخابات برای ما می تواند سرنوشت ساز باشد.
حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین در ادامه سخنان خود همچنین با انتقاد ازتایید صلاحیت کاندیداهای انتخابات از سوی هیات اجرایی اشاره  و افزود : دوستان در تایید صلاحیت ها اهمال کاری کرده اند .
وی با تاکید بر اینکه دوستان نباید به امید پیگیری دیگر دستگاه ها در کار خود کوتاهی کنند افزود:در خوش بینانه ترین حالت  می توان هدف از این اقدام را بالا بردن هزینه شورای نگهبان دانست.

وی اضافه کرد : همه نهاد ها باید به وظایف خود شرعا و قانونا عمل کرده و وجود دستگاه های دیگرنظارتی موجب رفع مسئولیت نشود.

 

در پشت این تایید صلاحیت ها و حجم وسیع ثبت نام کنندگان اهدافی پنهان است
خطیب جمعه انزلی تاکید کرد:نکات نامناسبی در بحث تایید صلاحیت ها  وجود دارد که نهایتا منجر به بررسی پرونده ۱۱ هزار نفر  از سوی شورای نگهبان شده فلذا قطعا پشت این قضیه اهدافی وجود دارد.
حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با تاکید براینکه  در مراحل بعدی دستگاها مراقب باشند تاکید کرد : گزارشات مختلفی به بنده ارائه شده که  در حال پیگیری از دستگاهای مربوطه هستم و اگر لازم باشد در همین تریبون برای عموم مردم اعلام خواهم کرد.
وی با بین اینکه تعدد ثبت نام کنندگان از مصائب بزرگ این دوره از انتخابات است افزود:اگراین خیل عظیم ثبت نام کنندگان خللی در تایید صلاحیتها بوجود آورده و کسانی نباید تایید صلاحیت بشوند مثل موریانه ارکان نظام جمهوری اسلامی را جویده و از بین می برد.
امام جمعه انزلی تاکید کرد :تاثیرگذاری هرگونه تطمیع، فشار و جوسازی برروند نظارت برانتخابات مسئولیت دنیوی و عقوبت اخروی داشته و علاوه برعدم رعایت حق الناس، واردکردن ضربه به نظام مقدس اسلامی بوده و کم گناهی نیست.

 

درتاریخ آل سعود سر سوزنی خدمت به اسلام دیده نمی شود
خطیب جمعه انزلی در ادامه با اشاره به جنایات متعدد آل سعود و به شهادت رساندن رهبرشیعیان عربستان بیان کرد: درتاریخ آل سعود سر سوزنی خدمت به اسلام دیده نمی شود و این خاندان خبیث سابقه طولانی درایجاد تفرقه در بین مسلمانان جهان دارند.
حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با بیان اینکه درتوطئه های اعمال شده علیه انقلاب اسلامی آل سعود نیز نقش پررنگی داشته اند تاکید کرد:آل سعود با حمایت های مالی و یا تحریک دشمنان نظام همواره سعی درآتش افروزی و ایجاد تفرقه در ایران و سایر کشورهای مسلمان جهان است.
وی به شهادت رساندن شیخ نمر را ازجنایتهای بزرگ ال سعود برشمرد و افزود:حکامی که خود را برحق دانسته و نظام سوریه و مدافعین حرم تروریست تلقی می کنند تحمل سخنرانی های شیخ نمر را نداشته و این مجاهد نستوه را به شهادت رساندند.
به گفته امام جمعه انزلی به شهادت رساندن شیخ نمر از جنایتهای بزرگ بوده و درهیچ جای دنیا سابقه نداشته که رهبر یک حرکت و جریانی را اعدام کنند.
وی با تاکید براینکه آل سعود پس از پیروزی انقلاب اسلامی درجهان اسلام  دچار حقارت و پستی  شده است تصریح کرد:سعودی ها به جایی رسیده اند که کشورهایی را باخود همسو می کنند که برای پیداکردنشان درنقشه جهان باید از ذره بین استفاده کرد.
وی بابیان اینکه پیروزی مردم ایران در برپایی انقلاب اسلامی و همپنین هشت سال دفاع مقدس، منجر به نابودی دشمنان و مستحکم تر شدن انقلاب اسلامی ایران شده است اظهار کرد:آل سعود توان و نیروی لازم  برای مقابله با استقامت و بصیرت مردم ایران را نداشته و دیر یا زود به سرنوشت شاه مخلوع و صدام آمریکایی دچار خواهد شد.

 

۱۹ دی در تاریخ نقلاب سرآغاز انقلاب اسلامی است

امام جمعه بندرانزلی در پایان سخنان خود با بیان اینکه به فرمایش مقام معظم رهبری ۱۹ دی ۱۳۵۶ سرآغاز انقلاب اسلامی است خاطر نشان کرد : روزی که مردم ایران با بصیرت خود به دنبال مقاله توهین آمیز روزنامه اطلاعات به خیابان ها آمدند و سرآغاز این انقلاب را رقم زدند فلذا این مهم باید هر چه بهتر و بیشتر از گذشته برای جوانان امروز بازگو شود و ثمرات و برکات آن تشریح گردد.
پس از اقامه نماز جمعه مردم همیشه درصحنه و ولایتمدار شهرستان انزلی با راهپیمایی و سردادن شعارهایی نظیر(داعشی و سعودی ضد دین .باید شود محو زروی زمین)و(شیخ شهید مکه شهادتت مبارک)و (داعش جنایت می کند آمریکا حمایت می کند) و مرگ برآل سعود خائن انزجار خود را از به شهادت رساندن رهبر شیعیان مکه مکرمه توسط  حکام آل سعود ابراز داشته و این حرکت غیر انسانی را محکوم کردند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *