Search

حمید استلی : به امید حمایت هواداران ملوان به میدان می رویم

۵:۳۲ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی حمید استیلی سر مربری ملوان در کنفراس مطبوعاتی پیش از دیدار با استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی سختی را در پیش داریم .  اما با این وجود فعلا با مشکلات تیم را به جلو می‌بریم

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته برای ملوانان بسیار سخت گذشت ،می افزاید: امیدوارم بازیکنانم در برابر استقلال نهایت تلاش خود را انجام دهند و برای مردم و هواداران بازی کنند.
استیلی با تاکید بر اهمیت حمایت همه جانبه هواداران از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اظهار کرد: هواداران ملوان همیشه حامی ما بوده‌اند و من امیدوارم بازیکنانم طوری بازی کنند که در طول ۹۰ دقیقه نمایش قابل قبولی در مقابل  استقلال داشته باشیم و از حمایت هواداران هم برخوردار باشیم.
سرمربی ملوان با ابراز ناخرسندی از  وضعیت مالی باشگاه و همچنین مصدویت بازیکنان گفت:آرش افشین هنوز مصدوم است و فرزاد حاتمی از ما جدا شده، پاشنکو هم دیروز از تیم جدا شد ولی در مجموع نقاط قوت و ضعف استقلال را شناسایی کرده‌ایم و با این هدف به میدان می‌رویم که در آخرین بازی نیم فصل پیروز شویم و بعد به تعطیلات برویم.

وی در پایان گفت: ما در خط حمله مشکلات زیادی داریم. چند بازی درویشی را که پست تخصصی او هافبک است به خط حمله فرستادیم و رافخایی تازه به ما رسیده است اما اینکه فردا در خط حمله بازی کند یا نه، قبل از بازی مشخص می‌شود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *