Search

با ذکر قرآن وارد میدان مسابقات شدم/قرآن برای من رمز پیروزی است

۵:۴۴ ق٫ظ

اعضای هیات تحریریه پایگاه خبری افق انزلی با سپهر کامکار قهرمان کاراته کشور و آسیا به گفت و گو  پرداخته اند ، سپهر کامکار علاوه بر قهرمانی در رشته کاراته حاففظ و قاری قرآن نیز می باشد ، به همین دلیل این گفت و گو  شکلی متفاوت با سایر گفت و گو ها خواهد داشت.

در اینجا می توانید متن گفت و گو را بخوانید:

افق انزلی : سلام آقا سپهر ممنون از اینکه درخواست  پایگاه خبری افق انزلی را برای گفت و گو قبول کردید ، شما چند سال دارید و چه مدت به ورزشهای رزمی مشغول هستید.

سپهر کامکار: سلام علیکم ، خواهش می کنم ، بنده هم اکنون یازده ساله هستم و به مدت پنج سال نیز به ورزشهای رزمی مشغولم.

افق انزلی:  تا کنون چند مقام در زمینه ورزشهای رزمی کسب نموده اید؟

سپهر کامکار: بنده تا کنون ۱۳ مقام ، آسیایی ، کشوری ، استانی و شهرستانی کسب نموده ام که مهمترین آنها نقره آسیایی کرمانشاه و طلای کشوری در رشت می باشد.

افق انزلی: آقا سپهر ،  قرآن کریم تا چه اندازه در کسب مقامهای ورزشی شما تاثیر گذار بود؟

سپهر کامکار: قرآن برای ورزش کردن به من انگیزه می دهد ، همیشه سعی می کنم پیش از شروع مسابقات قرآن تلاوت کنم تا خداوند مرا در کسب نتیجه بهتر یاری نماید.قرآن کریم در کسب مدال کشوری و آسیایی بسیار تاثیر گذار بود و در موارد متعددی که از حریفان عقب بودم ذکر قرآن باعث پیروزی در مسابقات می شد. در کل همواره سعی کردم با ذکر قرآن وارد میدان مسابقه شوم.

افق انزلی: مربی های قرآنی و مربی ها رزمی شما چگونه برایتان ایجاد انگیزه می کردند؟

سپهر کامکار: استاد حامد ایثاریان مربی کاراته بنده ،همواره مرا برای قرائت قرآن و اهمیت به کلام خدا تشویق می کنند و حتی در شروع مسابقات از من درخواست می کنند تا به جایگاه بروم و قرآن را تلاوت نمایم. استاد ایثاریان هم مداح اهل بیت و هم قاری قرآن هستند.

آقای اتقیاء مربی حفظ و آقای تبریزی نژاد مربی قرائت قرآن ،  نیز بنده را برای ورزش تشویق می کنند و این حمایتهای آنان باعث موفیقتم  در این زمینه می شود.

افق انزلی: آقا سپهر در آینده می خواهید چه کاره شوید و از قرآن چگونه در محیط کاری خود استفاده می کنید؟

سپهر کامکار: به بازیگری و پزشک شدن بسیار علاقه مندم ، اگر روزی بازیگر شدم ،دلم می خواهد نقش یک قاری قرآن را بازی کنم و اگر روزی پزشک شدم دلم می خواهد مریضهای که توانایی مالی ندارند به رایگان درمان نمایم.

افق انزلی : آقا سپهر کامکار عزیز ، ممنون از حضور شما در دفتر خبری پایگاه خبری افق انزلی  ، ان شاءالله همیشه در تمامی عرصه ها خوش بدرخشید و ما شاهد موفقیتهای شما باشیم،خداحافظ/یاعلی (ع)

سپهر کامکار: خواهش می کنم و ممنونم از لطف شما ، خدانگهدار

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *