Search

ساختمان جدید پزشکی قانونی بندرانزلی به بهره برداری رسید

۱:۲۳ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی : ساختمان جدید پزشکی قانونی بندرانزلی که سال گذشته افتتاح شده بود ، عصر امروز با حضور دکتر احمد شجاعی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور و هیات همراه به بهره برداری رسید.

دکتر فروز آیتی فیروز آبادی مدیر کل سابق پزشکی قانونی استان گیلان که از آغاز تا پایان این پروژه را تحت نظر داشت در پاسخ به سوالات رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در رابطه با این ساختمان گفت: زیربنای مفید این ساختمان ۳۲۰ متر مربع می باشد که حدود هفتصد میلیون تومان برای آن هزینه شده است.

وی افزود: به دلیل وجود ترافیک در مسیر جاده انزلی به رشت ،این شهرستان به شدت نیازمند یک ساختمان پزشکی قانونی مجهز و دارای امکانات بود.

مدیر کل سابق پزشکی قانونی استان گیلان با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی در هزینه ها بیان کرد: نمونه خارجی چراغ مخصوص اتاق تشریح جسد حدود هشتاد میلیون تومان هزینه داشت که ما با استفاده از چراغ های تولید استان تبریز فقط یک میلیون هشتصد هزار تومان هزینه نمودیم که در مقایسه با نمونه خارجی بسیار ارزان تر می باشد.

وی اظهار کرد: برای تسریع در روند ورود جسد به اتاق تشریح دو یک اتاق مجزا به همراه دو در برقی در مجاروت اتاق تشریح تعبیه شده است.

وی در پایان گفت: این ساختمان از دوطبقه تشکیل یافته است که اتاق تشریح و بخش پذیرش برای افرادی که ناتوان جسمی دارند در طبقه اول قرار داده شده است.

لازم به ذکر است که عصر امروز ، مهدی قربانی ثمین به عنوان مدیر کل پزشکی قانونی استان گیلان انتخاب شد و از تلاشهای فیروز آیتی فیروز آبادی قدردانی گردید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *