Search

بازدید بخشدار مرکزی انزلی از روستای بشم

۴:۴۳ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات و پروژه های در حال اجرای روستای بشمن مهندس رحیمی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری انزلی و منوچهر عاشوری بخشدار مرکزی انزلی از این روستا بازدید کردند.

در ابتدا دهیار روستا و یکی از اعضای شورای اسلامی گزارشی از وضعیت روستا ارائه نمودند سپس عمده ترین موضوعاتی که مورد بررسی قرار گرفت.

منوچهر عاشوری در این خصوص بیان کرد: از آنجائیکه روستای بشمن یکی از روستاهای ساحلی بخش مرکزی انزلی است و هرساله در فصل تابستان مهمانان وگردشگران زیادی وارد این روستا میشوند پیشنهاد احداث طرح سالمسازی دریا به منظور مراقبت هرچه بیشتر از مردم در فصل استفاده از دریا و شنا توسط شورای اسلامی و دهیار روستا ارائه گردید.

وی در ادامه افزود: توسعه صنعت برق و برطرف کردن موارد ضعف در زمینه های برق رسانی از جمله اولویت هایی است که حتما به آن رسیدگی خواهد شد.

بخشدار مرکزی انزلی در رابطه با دور برگردان و پل هوایی اظهار کرد: عملیات احداث دور برگردان و احداث پل هوایی که توسط نماینده محترم اقای مهندس خسته بند ومعاونت امور عمرانی  فرمانداری از ماه ها پیش مورد پیگیری بوده است بزودی آغاز خواهد شد.

عاشوری در خصوص مشکلات آب آشامیدنی گفت: توسعه وتقویت آب اشامیدنی روستای بشمن با احداث منبع زمینی مرتفع خواهد شد که مقرر گردید از سوی معاونت محترم پیگیری لازم به عمل اید.

وی عنوان کرد: توسعه فضای مسجد بشم از جمله مواردی است که به آن رسیدگی خواهد شد و همچنین احداث یک مسجد جدید در دستور کار قرار دارد.

در پایان: چندین کوچه و راه های اصلی روستا که از محل اعتبارات دهیاری و بنیاد مسکن اسفالت گردید مورد بازدید مسئولین قرار گرفت.

[widgetkit id=154]
یک دیدگاه در “بازدید بخشدار مرکزی انزلی از روستای بشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *