Search

شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت برای بانوان در بندرانزلی

به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از ابتداي سال جاری از آرایشگاه های زنانه، بوتیك ها و مکانهایی که توسط بانوان اداره می شد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت قرار گرفت.

۳:۰۱ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی سرهنگ “مجید حسینی” با اعلام این خبر گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از ابتدای سال جاری از آرایشگاه های زنانه، بوتیک ها و مکانهایی که توسط بانوان اداره می شد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: پلیس پس از بررسی دقیق صحنه های جرم، چهره یک مرد موتورسوار را به عنوان متهم شناسایی کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس امنیت بندرانزلی هفته گذشته موفق به دستگیری سارقی شد که به همین شیوه اقدام به سرقت می کرد و تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته، شباهت زیادی به عامل مزاحمت برای بانوان داشت با توجه به وجود شواهد و شناسایی و تایید شکات پرونده، نامبرده در اجرای دستور مقام قضائی برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سرهنگ مجید حسینی با تاکید بر اینکه متهم مذکور با توجه به مستندات جمع آوری شده از پرونده و تصاویر دوربین های مداربسته و همچنین شناسایی توسط شاکیان، چاره ای جز اعتراف نداشت، خاطرنشان کرد: نامبرده که در فضای مجازی به خفاش شب مشهور و باعث ایجاد احساس ناامنی بین شهروندان شده بود، سرانجام به جرایم خود اقرار کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در برخی از موارد بانوان هنوز اقدام به شکایت از این متهم نکرده اند، اظهار داشت: شهروندان در صورت داشتن شکایت از این متهم می توانند به کلانتری محل سکونت خود یا دایره دوم مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان گیلان مراجعه کنند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *