Search

جشن امید به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری در انزلی برگزار شد+ تصاویر

به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری جشن امید با حضور جمعی از کنشگران اجتماعی بندرانزلی و دانش آموزان مدرسه استثنایی شهیدان پوررزاز این شهرستان برگزار شد.

۱:۴۷ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی به مناسبت هفته “احسان و نیکوکاری” حشن امید با حضور دانش آموزان مدرسه استثنایی شهیدان پوررزاز انزلی و جمعی از کنشگران اجتماعی این شهرستان در تالار همایشهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی برگزار شد.

گفتنی است در این جشن نمایشهای ویژه ای اجرا شذ و هچنین دانش آموزان مدرسه استثنایی شهیدان پوررزاز انزلی کارهای دستی و هنرهای خود را به نمایش گذاشتند و به اجرای سرود پرداختند.

به گزارش افق انزلی سیامک مظفری هنرمند اهل انزلی اجرای این مراسم را بر عهده داشت و پونه نیکوی بانوی شاعر و نام آشنای این شهرستان نیز درجشن امید  به شعرخوانی پرداخت و سپس دقایقی را به عنوان دبیر جشنواره ملی “تالاب دوخان” در راستای اهداف این جشنواره ایراد سخن کرد.

شایان ذکر است که روز احسان و نیکوکاری، حرکت و همایشی ملی، جهت زدودن چهره ی ناپسند فقر و درماندگی و کمک به افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه است. و به همین واسطه در طول هفته احسان و نیکوکاری جشنهایی در سراسر کشور برگزار می شود.

 

عکس از فائزه ممتاز
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *