Search

ما به دنبال حاشیه نیستیم ،بلکه با عقل و منطق کار می کنیم

۲:۳۰ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی ،رضا پورشعبان شهردار انزلی در جلسه بررسی بودجه سال ۹۴ شهرداری انزلی در پاسخ به منتقدین گفت: بنده به نطق های پیش از دستور اعضای شورای شهر پاسخ نمی دهم ،چرا که بنده برای پاسخگویی در رابطه با چگونگی تخصیص اعتبار بودجه شهرداری در سال ۹۴ به جلسه دعوت شده ام.

وی افزود: موارد ذکر شده در دفترچه بودجه سال ۹۴ در سازمان بازرسی مورد بررسی قرار گرفته است و دوستان بابت مسایلی که مطرح کردند باید پاسخگو باشند.

وی اظهار کرد: این نگرانی هایی که در دوستان بابت بودجه وجود دارد در وجود ما هم هست و این کاملا طبیعی است ،اما این را بر نمی تابیم که بعضی از افراد رفته گران ما را تحریک نموده تا زباله ها را جمع نکنند و یا آنها را در کوچه و خیابان پراکنده نمایند.

پورشعبان در پاسخ به اینکه چرا بعضی از پروژه های شهرداری نیمه تمام باقی می ماند و یا اصلا به سرانجام نمی رسد بیان کرد: ابتدا توضیح دهید چند درصد پروژه های ما انجام نشده و چند درصد آن در حال اجراست ،سپس بنده به سوال شما پاسخ خواهم داد.

وی تصریح کرد: ان شاء الله به زودی در گزارش عملکرد شهرداری خواهم گفت که هزینه ها  در چه مکانهایی و چگونه صرف شده اند و در آینده چه برنامه های خواهیم داشت.

شهردار انزلی اظهار کرد: ما به دنبال حاشیه نیستیم ،بلکه سعی می کنیم با عقل و منطق کار کنیم.

رضا پور شعبان با ابراز ناخرسندی از انتقادات بعضی از اعضای شورای شهر عنوان کرد: چرا بعضی ها به شکلی صحبت می کنند که انگار هیچ کاری در شهرداری بندرانزلی صورت نگرفته است؟ آیا تا به حال در طی دوران مدیریت شهرداران گذشته دیده اید که یک شهردار چندین مشاور در زمینه های مختلف داشته باشد؟

وی با اشاره به اینکه قرار نیست اعضای شورا کار اجرایی انجام دهند گفت: شورای شهر بازوی اجرایی نیست ،بلکه بررسی کننده مشکلات شهرداری است ،چرا که اگر شورا دست شهرداری را بگیرد و بخواهد آن را راه ببرد ،در نهایت شهرداری فلج می شود.

وی در پایان افزود: رویکرد ما در تدوین این بودجه ،حاصل تجربه ۱۵ ماهه بنده در شهرداری انزلی است ،و روی این اعتبارات مطالعات کارشناسی صورت گرفته ،اگر قرار بود آنطوری که دوستان انتظار دارند بودجه های عمرانی بسته شود ما برای بسیاری از فعالیتها دچار کمبود بودجه می شدیم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *