Search

انتشار فهرست سیاه هتل‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

رئیس آژانس گردشگری فدرال روسیه از انتشار فهرست سیاهی از هتل‌های این کشور خبر داد.

۱۱:۲۳ ب٫ظ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، اولگ سافونوف شرایط هتل‌های کشور روسیه که پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال به صورت هدفمند قیمت‌ها را افزایش داده‌اندT تشریح کرد.

رئیس آژانس گردشگری فدرال روسیه پس از انتشار اسامی ۴۱ هتل در فهرست سیاه گفت: ۴۱ هتل وارد فهرست سیاه ما شدند که در شهرهای ولووگراد، سامارا، کالینینگراد، روستوف، کراسنودار و مسکو قرار دارند. در بعضی از این محل‌های اقامتی قیمت‌ها حتی با گذشتن از استاندرها ۲۶۰ درصد و حتی بیشتر افزایش داشته‌اند.

سافونوف افزود: ما فهرست سیاهی از ۴۱ هتل را به زودی منتشر خواهیم کرد. این مسئله بر اساس نظارت ما مطابق دستورات دولتی برای نظارت بر خدمات هتل‌ها در شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. ما اطلاعات لازم را به دولت‌های فدرالی روسیه جهت اقدامات قانونی ارسال کردیم. امیدوار هستیم با همکاری هم شرایط را در هتل‌ها تغییر دهیم.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *