Search

بحران مدیریت عامل نیمه تمام ماندن پروژه ها

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه پسیاری از پروژه های نیمه تمام با هزینه های کم هم قابل اتمام هستند، اظهار داشت: دلیل نیمه تمام ماند پروژه های کشور کمبود بودجه نیست بلکه عدم مدیریت است.

۶:۵۶ ب٫ظ

کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری افق انزلی اظهار کرد: پروژه های عمرانی نمیه تمام بسیاری در استان گیلان وجود دارد که بسیاری از آنها سالهای زیادی از عمرشان می گذرد و ارتباط مستقیمی نیز با زندگی مردم دارند.

سعید احمدخانی با تاکید بر اینکه گیلان یک استان گردشگرپذیر است و نباید نسبت به پروژه های نمیه تمام آن بی تفاوت ماند، تصریح کرد: یک حفره بزرگ سرد و خالی مرکز شهر که انگار با تیرهای خاکستری آهن، به زمین سنجاقش کرده باشند و اطرافش پر از آجرهایی شده که حالا شکسته و به درد نخورند، دیوارهای لخت و تکه‌های آشغال روی زمین، برگه‌های مچاله‌شده روزنامه و بطری‌های خالی، این صحنه‌ای است که برای اغلب ما در همه جای ایران، آشناست، صحنه‌ای از یک ساختمان نیمه کاره که فقط تابلوی زرد رنگ معرفی پروژه و پیمانکارش می‌تواند نیمچه هویتی به آن بدهد.

وی با بیان انیکه زمان بسیار زیادی برای اتمام پروژه های نیمه تمام کشور نیاز است، افزود: در بهترین حالت ممکن و با اختصاص سالانه ۲۰ هزار میلیارد تومان به پروژه های عمرانی اتمام این پروژه ها ۳۰ سال زمان خواهد برد.

این کارشناس مسائل سیاسی در رابطه با چگونگی حل مشکل پروژه های نیمه تمام در کشور، تصریح کرد: در ابتدا باید پروژه ها را اولویت بندی کنیم و به تناسب بودجه بندی های انجام شده آنها را به پایان برسانیم.

احمدخانی با تاکید بر اینکه پسیاری از پروژه های نیمه تمام با هزینه های کم هم قابل اتمام هستند، خاطرنشان کرد: دلیل نیمه تمام ماند پروژه های کشور کمبود بودجه نیست بلکه عدم مدیریت است.

ی افزود: عدم توجه به پروژه های یمه تمام باعث دلسردی مردم از مسئولین و نارضایتی آنان می شود چرا که عمر برخی از این پروژه ها از سن یک انسان هم بیشتر است و گاهی یک جوان به سن میانسالی میرسد تا یک پروژه به اتمام برسد.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *