Search
با حضور فرمانده انتظامی بندرانزلی:

جلسه هم اندیشی برای افزایش سطح امنیت اجتماعی در مسکن مهر انزلی برگزار شد

به منظور افزایش سطح امنیت اجتماعی در حوزه های مختلف، نشست هم اندیشی با حضور فرمانده انتظامی بندرانزلی و ساکنین شهرک مسکن مهر این شهرستان برگزار شد.

۳:۳۳ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی سرهنگ سید مجید حسینی فرمانده انتظامی انزلی با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره تعاونی های مسکن مهر انزلی و ساکنین این شهرک در خصوص اهمیت توجه به امنیت در این محدوده دیدار و گفت و گو داشت.

سرهنگ حسینی با تاکید بر اینکه هرکس در آرامش شهروندان خللی ایجاد کند با برخورد قاطع پلیس مواجه خواهد شد، در این دیدار امنیت را پیش نیاز آرامش دانست و گفت: نصب دوربینهای مداربسته در جایگاه های مشخص برای بلوکهای مسکن مهر انزلی در مواقع حساس و بروز حوادث  باعث دسترسی سریع تر به سارقین و افراد مخل امنیت می شود.

امیر رضی زاده نیز در حاشیه این دیدار هدف از برگزاری چنین نشست هایی را افزایش سطح آگاهی خانواده ها در خصوص امنیت اجتماعی دانست و اذعان داشت: خط قرمز ما حفظ ارامش و امنیت ساکنین مسکن مهر درحوزه های “اجتماعی، خانوادگی، روانی … خواهد بود.

مدیر اتحادیه تعاونی های مسکن مهر انزلی افزود: با توجه به فضای مناسب ایجاد شده در مسکن مهر انزلی، ایجاد چنین محیطی را غنیمت شمرده و برای حفظ آن از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

همچنین در این دیدار ساکنین شهرک مسکن مهر انزلی پرسشهای خود را با فرمانده انتظامی انزلی مطرح کردند که از جمله مهمترین خواسته های آنان ایجاد یک کیوسک انتظامی در محدوده نزدیک به این شهرک، نصب دو سرعت گیر در خیابان های مجاور مسکن مهر و حضور گشتهای موتوری نیروی انتظامی برای ایجاد امینت در منطقه بود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *