Search

حملات موشکی آل سعود به یمن، این رژیم را به سقوط نزدیک تر می کند

کارشناس مسائل منطقه در رابطه با حملات موشکی عربستان به یمن اظهار داشت: رژیم آل سعود با اقدامات ظالمانه و نسل کشی شیعیان خود را به پایان و سقوط نزدیک تر می کند.

۱۰:۱۱ ب٫ظ

کارشناس مسائل منطقه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری افق انزلی در رابطه با حملات موشکی عربستان به یمن اظهار داشت: رژیم آل سعود با اقدامات ظالمانه و نسل کشی شیعیان خود را به پایان و سقوط نزدیک تر می کند.

علی صابری افزود: ۱۰۰۰ روز از یورش سعودی به یمن می گذرد و در این مدت کودکان یمنی در این مدت زیر بمباران شدید ائتلاف تحت رهبری عربستان بوده اند و این در میان سکوت معنا دار و عامدانه بین المللی بوده است.

وی افزود: بحران یمن به بدترین بحران انسانی در دنیا تبدیل شده است و بر اساس آمارهای سازمان ملل ۱۷ میلیون یمنی به غذا نیاز دارند و ۷ میلیون نفر از آنها از خطر گرسنگی رنج می برند و بیش از ۲۰۰۰ یمنی بر اثر ابتلا به بیماری وبا جان باخته اند.

این کارشناس مسائل منطقه تصریح کرد: عربستان با حمایت های ایالات متحده و صهیونیست ها به دنبال اختلاف افکنی در منطقه است اما این تحرکات پایانی خوشی برای این رژیم ظالم ندارد چرا ظالمین محکوم به نابودی و شکست هستند.

 صابری گفت: آنچه رنج یمنی ها را دو چندان کرد محاصره اقتصادی متجاوزان سعودی است . بسته بودن بنادر و فرودگاهها و بمباران مراکز صنعتی، تجاری و کشاورزی سبب رنج میلیون ها یمنی و وخامت اوضاع اقتصادی، معیشتی و بهداشتی یمن شده است. سعودی ها با به کارگیری حربه گرسنگی عمدا به ملت یمن فشار وارد می کنند. 

وی خاطرنشان کرد: اما با وجود همه مصائب از جنگ و محاصره، انصارالله یمن در برابر این کینه توزی غیرقابل توجیه و خصمانه پایداری کرده است و بشارت پیروزی را داده است. یمنی ها امکان کشیدن جنگ به داخل سعودی و مناطق مرزی با این کشور را ثابت کرده اند و ناتوانی کشورهای متجاوز از رسیدن به اهداف جنگ ضد یمن را آشکار کرده اند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *