Search
معاون عقیدتی سیاسی نداجا در رشت:

اقتدار نیروهای مسلح موجب سردرگمی استکبار جهانی شده است

معاون عقیدتی سیاسی نداجا گفت: باید به خود ببالیم و افتخار کنیم که دشمنان مستکبر از قدرت و صلابت کشور ما متحیر مانده‌ و سردرگم شده‌اند.

۸:۲۲ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی ، حجت الاسلام والمسلمین ناصر محمودی ظهر امروز در مراسم آگاه‌سازی سیاسی با حضور فرماندهان، کارکنان پایور و دانش آموزان درجه‌داری در فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی رشت اظهار داشت: این مرکز یک مجموعه بزرگ، مهم، هسته و اساس نیروی دریایی راهبردی ارتش است.

وی گفت: مردم گیلان طلایه‌دار دفاع از انقلاب اسلامی و مبارزه با فتنه است که مردم ولایتمدارش در روز  ۸ دی یعنی یک روز زودتر از سایر استان‌های کشور به صحنه آمدند و حماسه‌ای جاوید از بصیرت والای خود در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ثبت کردند و به‌نوعی باید انقلاب اسلامی را مدیون استان گیلان بدانیم،

معاون عقیدتی سیاسی نیروی دریایی راهبردی ارتش افزود: مردم شریف این استان با این حماسه حضور نه تنها انقلاب اسلامی بلکه جهان اسلام را متوجه خودشان کردند و این یک نقطه عطف ماندگار در نظام جمهوری اسلامی شد که باید برای همیشه درخشان بوده و فراموش نشود.

محمودی با بیان اینکه دکترین نظامی جمهوری اسلامی برگرفته از آموزه‌های قرآنی است خاطرنشان کرد: دشمنان ما راهبردهایی را برای جهان ارائه می‌دهند و حتی رقبایی برای خود  مثل ایران معرفی می‌کنند،

معاون عقیدتی سیاسی نیروی دریایی راهبردی ارتش ابراز داشت: نظام اسلامی در عصر حاضر دارای راهبردهایی است که نه تنها در منطقه بلکه در جهان  نیز برای سده‌های آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و امروز در راهبردهای گوناگون شاهد آن هستیم.

محمودی خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا دشمن نمی‌گذارد ما یک الگو برای جهان باشیم و با توهمات و توطئه‌ها و فتنه‌های گوناگون درصدد راهبردی است که ایران رفتار و ساختار خود را تغییر دهد.

وی گفت: این کارها به این دلیل صورت می‌گیرد که نظام اسلامی دکترینش برگرفته از قرآن و بیانات معصومین (ع) است و ظرفیت بسیار بالاتری از نمایش‌های مضحکانه دشمن در عرصه بین المللی دارد که می‌تواند برای مظلومان عالم نقطه امید و برای دشمنان یک تهدید باشد.

معاون عقیدتی سیاسی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ما باید به خود ببالیم و افتخار کنیم که دشمنان مستکبر از قدرت  و صلابت کشور ما متحیر مانده‌اند و تلاش می‌کنند که شاید بتوانند در مقابل ما دستاوردهایی داشته باشند.

وی گفت:  نیروی دریایی قهرمان ما از سوی فرماندهی معظم کل قوا یک نیروی راهبردی معرفی می‌شود که هم سیاسی است و هم بین المللی و حضور شجاعانه دریادلان نیروی دریایی در آب‌های آزاد و بین المللی موجب شده ما امروز نه تنها از کشتی‌های خود دفاع کنیم بلکه کشتی‌های تجاری سایر کشورها را نیز نجات می‌دهیم.

معاون عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: نفوذ، حضور، اقتدار و بازدارندگی قوی نیروهای مسلح موجب سردرگمی سردمداران استکبار جهانی شده است و ولایت مطلقه فقیه حکیم‌ترین عنصری است که می‌تواند راهنمای ما در عرصه‌های گوناگون باشد.

 

تسنیم
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *