Search
رئیس شورای شهر انزلی؛

هیچ بافت تاریخی در شهرداری انزلی تخریب نشد/رسانه ها برای قلم ارزش و حرمت قائل باشند

امیر احمدی فرد به اشاره به اینکه هیچ یافت تاریخی در شهرداری انزلی تخریب نشده است، گفت: آن بخش از دیوار حایل در ساختمان شهرداری انزلی که مورد تخریب قرار گرفت اخیرا به این ساختمان اضافه شده بود و تخریب آن زیر نظر کارشناسان میراث فرهنگی انجام شده است.

۸:۲۳ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی رئیس شورای شهر انزلی در خصوص تخریب بخشی از ساختمان تاریخی شهرداری این شهرستان که در رسانه های اجتماعی به آن پرداخته شد، اظهار داشت: شهردار محترم محبت کردند دیوار الحاقی که اخیرا در ساختمان شهرداری به یکی از اتاق های داخلی اضافه شده بود و اصلا نباید در آنجا ساخته می شد را تخریب کردند.

 امیر احمدی فرد با بیان اینکه هیچ آثار تاریخی در شهرداری انزلی مورد تخریب قرار نگرفته است، افزود: کارشناسان میراث فرهنگی از ساختمان شهرداری که یکی از ساختمان های میراثی و درجه یک ما محسوب میشود بازدید کردند و اذعان داشتند شهرداری به بافت تاریخی ساختمان دست نبرده است. 

وی با اشاره به حاشیه های رسانه ای پیرامون استعفای یکی از پرسنل با سابقه شهرداری انزلی گفت: شهردار محترم آن استعفا را قبول کردند اما معمولا کسی که به هر دلیلی استعفا می دهد، از شخص استعفا کننده می پرسند که چرا استعفا داده است و از شخصی که استعفا را قبول کرده است سوال نمی پرسند. 

رئیس شورای شهر انزلی تصریح کرد: خواهشم از تمام رسانه ها این است که برای قلم خبرنگاری حرمت و ارزش قائل باشند و از سیاسی بازی پرهیز کنند و آنچه واقعیت دارد منعکس کنند و برایشان شهر مهم باشد نه شخص. 

احمدی فرد گفت : ما شورای شیشه ای و شفاف تشکیل داده ایم شورای پنجم در زمان بررسی گزینه ها و برنامه های شهرداری جلسات علنی برگزار کرد و شما برنامه هفت گزینه را علنی دیدید و ما انتقاد سازنده را با جان و دل می پذیریم اما تخریب و توهین را به هیچ وجه نمی پذیریم.

وی خاطرنشان کرد: دوستانی که به مسائل شخصی ما ورود می کنند مطمئن باشند که ما هم در مسائل شخصی شما از طریق دستگاه های امنیتی و قضایی ورود می کنیم و باید پاسخگو باشید.اگر توهین و تخریب می کنید ما آنرا پی گیری می کنیم و فردا باید در مجامع قضایی پاسخگو باشید. 

رئیس شورای شهر انزلی با اعلام حمایت از حسن پور قربان شهردار این شهرستان، گفت: تا زمانی که دکتر پور قربان که امروز با جان و قلب خود برای این شهر زحمت می کشد شورای شهر با تمام توان مثل کوه پشتش خواهد ایستاد و  اتحاد و همدلی ما تا زمانی که هدف شهر باشد؛ ما هفت نفر پشت هدفمان هستیم و اهل باج دادن به هیچ کس نیستیم و در انتخابات شورای شهر این را ثابت کردیم.

احمدی فرد اذعان داشت:  در انتخابات شورای شهر کسانی که قلم فروش بودند و مراجعه کردند و پول می خواستند که از ما دفاع کنند دیدند که ما حاضر نشدیم شرف و حیثیت خود را به هر چیزی بفروشیم و امروز هم ما همان اعضا هستیم و حاضر نیستیم تحت هیچ عنوان به شخص یا اشخاصی باج بدهیم. 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *