Search
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری؛

دشمن جنگ تمام عیار خود را در عرصه فرهنگی دنبال می کند

آیت الله سید هاشم بطحایی گلپایگانی گفت: ملت ایران را دیگر نمی توان از راه نظامی و قدرت های بیرونی از پای در آورد و دشمن با درک این مطلب تمام هجمه خود را بر روی مسائل فرهنگی متمرکز کرده است و در کنار آن اهداف دیگری را دنبال می کند.

۴:۰۰ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی، نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری در یادواره شهدای منطقه چهار فریضه بندر انزلی با بیان اینکه ملت ایران لبیک یا حسین (ع) را درک کرده است، اظهار داشت: و درک این مطلب است که در طول ۴۰ سال گذشته هر جا انقلاب در شرایط حساس بوده ملت ایران با تقدیم خون خود از این انقلاب پاسداری نموده است.

آیت الله سید هاشم بطحایی گلپایگانی با اشاره به ویژگی های انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: انقلاب اسلامی کار بزرگی بود که ملت ایران آن را انجام دادند، کاری که ائمه معصومین نتوانستند انجام دهند و این از عظمت ملت ایران است.

وی افزود: ملت ایران همواره در بیعتی که با امام راحل (ره) کردند استوار ماندند و این استواری بر عهد و پیمان در طول این ۴۰ سال که از عمر انقلاب می گذرد کاملا مشهود است.

بطحایی گلپایگانی تصریح کرد: انقلاب کردن دشوار است ولی نگه داشتن انقلاب از آن دشوار تر است و بصیرت بالایی را طلب می کند که بحمدالله در ملت ایران این بصیرت شکل گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: شما می بینیند زمانی که توطئه ٨۰ کشور بر ضد نظام سوریه شکل می گیرد که به واقع می توان آن را جنگ احزاب قرن نامید ملت ایران چگونه با بصیرت بالا میدان بازی را تجزیه تحلیل می کند و کیلومتر ها دورتر برای انقلاب اسلامی جانبازی می کند و صد ها شهید گواه بر این مدعاست زیرا امروز انقلاب اسلامی در منطقه ریشه دوانده و دشمن ریشه های تفکر انقلاب را که در سوریه، عراق، لبنان و سایر کشور ها شکل گرفته را هدف دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری افزود : چنین ملتی را دیگر نمی توان از راه نظامی و قدرت های بیرونی از پای در آورد و دشمن با درک این مطلب تمام هجمه خود را بر روی مسائل فرهنگی متمرکز کرده است و در کنار آن اهداف دیگری را دنبال می کند.

بطحایی گلپایگانی  گفت: از جمله مهم ترین اهداف دشمن می توان به جدایی مردم از نظام، انقلاب و رهبری را اشاره نمود. هر چند این تنها حربه دشمن نیست و آنها با سیاست های خود سعی در تغییر رفتار جمهوری اسلامی دارند که برای تحقق این برنامه فکر مسئولین را هدف قرار داده اند که بصیرت بالایی را طلب می کند.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *