Search
رییس جمعیت هلال احمر انزلی؛

کالاهای اهدایی به زلزله زدگان باید نو و با تاریخ انقضای بروز باشد

امیرعباس گچکار گفت: خواهش میکنم مردم عزیزی که قصد کمک به زلزله زدگان دارن کالا ها و لوازم نو و با تاریخ انقضای بروز اهدا نمایند.

۱:۵۴ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی رییس جمعیت هلال احمر انزلی در رابطه با زلزله زدگان کرمانشاه گفت: طی هماهنگی های انجام شده با سایر نهادها ۳ مکان را برای کمک های مردمی انزلی به زلزله زدگان در نظر گرفتیم.

امیر عباس گچکار افزود: شهروندان محترم انزلی میتوانند بسته های کمکی خود را به چادر های جمعیت هلال احمر واقع در خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش، میدان امام (ره) و روستای طالب آباد تحویل دهند.

وی با اشاره به اقلام مورد نیاز برای زلزله زدگان گفت: مردم بندرانزلی می توانند آب، خشکبار، پتو، لوازم گرمایشی، دارو، لباس گرم نو، و هرچیزی که در توانشان بود و فکر میکنند برای زلزله زدگان مناسب است به چادرهای کمک رسانی تقدیم کنند.

رییس جمعیت هلال احمر انزلی با تاکید بر اینکه حتما کالاهای اهدایی نو و استفاده نکرده باشید خاطرنشان کرد: از مردم عزیز تقاضا دارم اگر میخواهند کالایی بیاورند و اهدا کنند نو باشد گاهی مردم کالایی را می آورند که کار کرده است و ما شرمنده آنها می شویم.

گچکار را اشاره به اهمیت دقت به تاریخ مصرف لوازم اهدایی افزود: شهروندان محترم دقت کنند که تاریخ مصرف داروهای ارسالی باید به روز و قابل استفاده باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *