Search
یک کارشناس مسائل فرهنگی؛

شهید فهمیده باید به عنوان اسطوره ایمان و ایستادگی به دانش آموزان ایرانی معرفی شود

بابک جمشیدیان با تاکید بر اینکه شهید فهمیده یکی از هزاران شهید دانش‌آموزی است که با تقدیم خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند، گفت: دوران کودکی و نوجوانی این شهید، درست مصادف با شکل‌گیری انقلاب اسلامی بود که نقش اساسی در روحیه مبارزه‌طلبی این شهید داشت.

۹:۰۸ ب٫ظ

یک کارشناس مسائل فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری افق انزلی در رابطه با اهمیت نقش تربیت دانش آموزان کشور بر مبنای دفاع از آرمانهای جمهوری اسلامی، اظهار داشت: باید زندگی شهدای دانش آموز مانند شهید حسین فهمیده برای دانش آموزان ایرانی تعریف و تفسیر شود.

بابک جمشیدیان با تاکید بر اینکه تربیت دانش آموزان بر مبنای زندگی شهدا آینده انقلاب را تضمین می کند، گفت: دشمن در تلاش است تا نقش سیره عملی شهدا را در زندگی نسل جدید کشور کمرنگ نماید.

وی با تاکید بر اینکه شهید فهمیده یکی از هزاران شهید دانش‌آموزی است که با تقدیم خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند، گفت: دوران کودکی و نوجوانی این شهید، درست مصادف با شکل‌گیری انقلاب اسلامی بود که نقش اساسی در روحیه مبارزه‌طلبی این شهید داشت.

این کارشناس مسائل فرهنگی تصریح کرد:  شهید حسین فهمیده با وجود سن و سال کم، نماد ایستادگی و مقاومت در عرصه دفاع مقدس بود، حماسه‌سازی‌های شهید فهمیده و شهدا وظیفه خطیری را در راستای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عهده تک تک نیروهای بصیر و ارزشی قرار داده است.

جمشیدیان با تاکید بر اینکه دانش‌آموزان باید با الگوبرداری از شهدای دانش‌آموز معرفت، بصیرت دینی و ارزشی خود را در کنار توانمندی‌های آموزشی و پرورشی شکوفا کنند، گفت: دشمن با طراحی انواع فتنه‌ها برای قشر نوجوان و جوان قصد ضربه زدن به نیروی علمی و کارآمد کشور را دارد و دانش‌آموزان باید با ارتقای بصیرت و آگاهی پایداری خود را در مقابله با توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب افزایش دهند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *