Search

رونالدو چگونه بار دیگر بهترین شد؟

یک سال پس از اینکه رونالدو موفق شد بار دیگر عنوان د بست فیفا را از آن خود کند و این بار با اختلاف بیشتری مسی را شکست داد.

۸:۲۷ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی رونالدو توانست ۴۳.۱۶ درصد از آرا را که متشکل از رای بازیکنان، مربیان، خبرنگاران و هواداران از سرتاسر جهان است به خود اختصاص دهد و مسی، ۱۹.۲۵ درصد و نیمار ۶.۹۷ درصد آرا را به خود اختصاص دادند. سال گذشته، اختلاف این دو بسیار کمتر از امسال بود.  در حقیقت، رونالدو ۳۴.۵۴ درصد آرا را به خود اختصاص داده بود و مسی توانسته بود ۲۶.۴۲ درصد آرا را اخذ کند. طبق رای مربیان، کاپیتان ها و هواداران فوتبال، امسال رونالدو اختلاف بیشتری نسبت به سال گذشته با رقیب اصلی اش داشته است.

همچنین زیدان که برنده عنوان بهترین مربی سال شد، اختلاف بیشتری با نفر دوم یعنی آنتونیو کونته نسبت به اختلاف رونالدو و مسی دارد. در حقیقت، سرمربی فرانسوی ۴۶.۲۲ درصد آرا را کسب کرده و نفر دوم که کونته است، ۱۱.۶۲ درصد آرا را به دست آورده و آلگری، ۸.۷۸ درصد آرا را اخذ کرده است.

در بین گلر‌ها اما اختلاف بسیار کم بود. بوفون با ۴۲.۲۲ درصد آرا اول شد و کیلور ناواس با ۳۲.۳۲ درصد آرا، به رتبه دوم رسید. نویر نیز با ۱۰.۱۰ درصد آرا سوم شد.

LONDON, ENGLAND – OCTOBER 23: Cristiano Ronaldo of Portugal and Real Madrid CF wins The best Fifa men’s player and Zinedine Zidane of France and Real Madrid CF wins The Best FIFA Men’s Coach during The Best FIFA Football Awards Show on October 23, 2017 in London, England. (Photo by Michael Steele/Getty Images)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *