Search

همایش نقش صادرات و واردات در چرخه اقتصاد و حمل و نقل دریایی در بندرانزلی برگزار شد

اولین همایش مطالعات و تحقیقات در سال ۹۶ با محورهای صادرات، واردات و نقش آنان در چرخه اقتصاد و حمل و نقل دریایی در سالن همایش اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

۸:۲۲ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی، اولین همایش مطالعات و تحقیقات در سال ۹۶ با محورهای صادرات، واردات و نقش آنان در چرخه اقتصاد و حمل و نقل دریایی در سالن همایش اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

نورالله عباسی معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این همایش با اشاره به فعالیت های این اداره کل اظهار کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان با همکاری نهادهای دانشگاهی و حمایت از طرح های پیشتاز در حوزه های دریایی و بندری در جهت تامین نیازهای سازمان از منابع داخلی گام نهاده است.

وی افزود: مهندس حسین چراغی، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با پشتیبانی های همه جانبه در شتاب دهی و الگو سازی  کاربردی دانش بومی در بنادر گیلان نقش اساسی داشته است.

معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه تلاش مدیران و کارکنان بنادراستان گیلان در جهت تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و دستیابی به منویات مقام معظم  رهبری بوده خاطرنشان کرد: تولید و اشتغال در گرو کاربردی و گسترش دانش بومی است و این موضوع با اهتمام در بنادر گیلان دیده میشود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، علی خوردوست مسئول دفتر مطالعات و تحقیقات با ارائه گزارش فعالیتهای صورت گرفته بنادر گیلان  در بازه زمانی سال ۹۵ و نیمه نخست سال ۹۶ ارزیابی شاخص های پیشرفت مطالعه و تحقیقات را اعلام داشت که بر اساس این گزارش اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با ایجاد بسترهای مطالعاتی و اجرای سیاستهای تشویقی سعی در نهادینه کردن تولید دانش در جهت دستیابی به اهداف سند چشم اندازه کرده است.

گفتنی است در پایان این همایش از نفرات منتخب کشوری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در ضمینه  مقالات تخصصی دریایی و بندری توسط مرکز مطالعات و تحقیقات سازمان بنادر و دریا نوردی تقدیر به عمل آمد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *