Search

حسن پورقربان با حکم استاندار گیلان به سمت شهرداری انزلی منصوب شد

حسن پورقربان شهردار منتخب شورای اسلامی شهر انزلی که پیش از این با رای چهار عضو از هفت عضو این شورا انتخاب شده بود با حکم استاندار گیلان رسماً به‌عنوان شهردار بندرانزلی منصوب شد‌.

۱۱:۱۰ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی حسن پورقربان شهردار منتخب شورای اسلامی شهر انزلی که پیش از این با رای چهار عضو از هفت عضو این شورا انتخاب شده بود با حکم استاندار گیلان رسماً به‌عنوان شهردار بندرانزلی منصوب شد‌.
در حکم استاندار گیلان آماده است که “در اجرای تبصره ( ۳) ذیل بند یک ماده ( ۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۰۳/۰۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر بندرانزلی و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار بندر انزلی منصوب می‌نمایم‌.”
گفتنی است که پور قربان به مدت ۲۸ سال به عنوان معاونت شهرداری رضوانشهر، معاون شهرسازی شهرداری لاهیجان، شهردار لنگرود، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنگرود و شهردار املش در سوابق کاری خود را دارد.
به گزارش افق انزلی پور قربان فارغ التحصیل رشته عمران (سازه) در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه گیلان است و به عنوان شصت و دومین شهردار انزلی سکان این شهر را در دست می گیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *