Search
سرمربی ملوان؛

ملوان بدون حمایت هوادارانش یک تیم معمولی است

سرمربی ملوان با اشاره به اینکه وضعیت ورزشگاه تختی انزلی باید هرچه زودتر مشخص شود، گفت: ملوان بدون حمایت هوادارانش یک تیم معمولی است بنابراین باید شراطی فراهم شود تا از ظرفیت کامل هواداران استفاده کنیم.

۱۱:۲۲ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبرری افق انزلی سرمربی تیم ملوان بعد از پیروزی مقابل مس کرمان در نشست خبری گفت: مس کرمان تلاش می‌کرد تاثیر خط هافبک ما را از بین ببرد. خوشبختانه از زمانی که نوع و سبک بازی مس را به بازیکنان توضیح دادم توانستیم در نیمه اول دو گل بزنیم.

نادر دست نشان افزود: نیمه دوم را خوب شروع کردیم و به گل سوم هم رسیدیم اما غیر قابل باور است که دروازه‌بان توپی را نیم متر از داخل دروازه بیرون بکشد و نه داور وسط و نه کمک داور متوجه نشدند. این از بدشانسی‌های ملوان است.

وی تصریح کرد: بعد از آن بازیکنان بازی را رها کردند و فکر می‌کردند پیروز شدیم اما به صورت ناغافل دو گل خوردیم. خوشبختانه بازیکنان ملوان بعد از خوردن ۲ گل به بازی برگشتند. آن هم در حالیکه بازیکنان مس کرمان با زدن ۲ گل شارژ شده بودند. بازیکنان توانستند برد را به هواداران هدیه بدهند.

دست نشان در مورد مردود شدن گل صحیح ملوان در این بازی اظهار داشت: این مسایل خوشایندی نیست که بخواهم در موردش حرف بزنم از کمیته داوران می‌خواهیم که دقت بیشتری انجام شود. به داور وسط کاری ندارم اما کمک داور اول شرایط لازم را برای قضاوت نداشت و تیم ما را عصبانی کرده بود. امیدوارم مسئولان باشگاه و هیات و استان پیگیری بیشتری شود.

سرمربی ملوان گفت: به ملوان باید احترام بیشتری گذاشته شود. ملوان در لیگ یک غریبه است و جایگاه ما در لیگ برتر است. امیدوارم اشتباه‌های داوری پیگیری شود. چه به سود ما چه به ضرر ما داور اشتباه کند بد است.

وی  در مورد بسته بودن سکوهای ورزشگاه تختی انزلی اظهار داشت: انتظارم این است که الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان و مسئولان دیگر مشکلات را حل کنند. رشت مشکلش با ورزشگاه سردار جنگل حل شد اما در ۵ ماه گذشته هیچ حرکتی در انزلی نشده جز بستن سکوها و تیم ما از این مساله آسیب می‌بیند. ملوان با حمایت هوادارانش ملوان است و بدون هوادارانش یک تیم معمولی است.

سرمربی ملوان خاطرنشان کرد: اگر قصد بازسازی ورزشگاه هست زودتر انجام شود. نیمی از سکوهای پایین ورزشگاه را به هواداران بدهند. شنیدم که کارشناس ورزش خود سازمان ورزش چنین نظری داشته است. بستن سکوهای ورزشگاه باعث تضعیف تیم من است.

وی در مورد شرایط فنی بازی و بازگشت ملوان به بازی مقابل مس گفت: بازیکنان ما به خود باوری رسیده اند چون تماشاگران گیلانی باور کرده‌اند که بازیکنان ما در شرایط سخت هم نتیجه می‌گیرند اما نباید اجازه بدهیم چنین شرایطی ایجاد شود و به سادگی گل بخوریم اما بازگشت به بازی نشان از برنامه تیمی و اعتمادی است که بازیکنان ما به خودشان دارند.

دست نشان در مورد بازی با نساجی مازندران در هفته آینده گفت: در حال حاضر می‌خواهم استراحت کنم. بعد به دربی فکر کنم. امشب خوش باشیم از فردا به فکر بازی با نساجی می‌افتیم. واقعیت این است که ملوان تیم اول شمال ایران است و نساجی هم تیم خوبی است و هر دو تیم خوب هستند امیدوارم هر دوتیم به فکر بازی خوب باشند.

سرمربی ملوان افزود: فرهنگ شمال کشور زبانزد است. در بازی ملوان و سپیدرود درصد خطراتی که بین تماشاگران رخ می‌داد کمتر شده بود. در بازی هفته اینده ترافیک‌ها و گرانی و به دوش می کشیم و آدم های با صفایی هستیم که پذیرایی همه مردم کشور هستیم و امیدوارم در بازی با نساجی این اخلاق را به نمایش بگذاریم.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *