Search

مس در انزلی ذوب شد/ ملوان انزلی ۳ مس کرمان ۲

تیم ملوان بندرانزلی با وجود عدم بهره مندی مناسب از ظرفیت هواداران و میزبانی به دلیل فرسودگی ورزشگاه تختی انزلی در یک بازی سخت و دشوار موفق شد با نتیجه 3 بر دو در یک بازی سخت و نفس گیر تیم مدعی مس کرمان را شکست دهد.

۱۱:۲۱ ب٫ظ

 به گزارش پایگاه خبری افق انزلی تیمهای ملوان بندرانزلی و مس کرمان در چهارچوب هفته پنجم از رقابت های لیگ دسته اول “جام آزادگان” عصر امروز در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم ملوان بندرانزلی با وجود عدم بهره مندی مناسب از ظرفیت هواداران و میزبانی به دلیل فرسودگی ورزشگاه تختی انزلی در یک بازی سخت و دشوار موفق شد با نتیجه ۳ بر دو در یک بازی سخت و نفس گیر تیم مدعی مس کرمان را شکست دهد.

محمدحسین ترابیان به همراه  یعقوب حجتی ،  علی رعیت و رضوان سرشار قضاوت این دیدار را برعهده داشتند و رسول فروغی ناظر این دیدار بود.

کارت زرد: پژمان نوری دقیقه ۹۰، شهریار مغانلو دقیقه ۶۷، بابک مرادی دقیقه ۹۰، مهدی کربلایی دقیقه ۶۵ (ملوان بندرانزلی) 

گل: صائب محبی دقیقه ۱۴، بابک مرادی دقیقه ۴۱، شهریار مغانلو دقیقه ۷۵ (ملوان بندر انزلی)، یاسر فیضی دقیقه ۵۷، محمدعلی اکبرخواه دقیقه ۶۰ (مس کرمان)

 

ترکیب ملوان بندر انزلی به سرمربی گری نادر دست نشان:

حجت صدقی، مهدی کربلایی، مهیار زحمتکش، صائب محبی، وحید حیدریه، پژمان نوری، ایمان باصفا، امین جهان کهن (از دقیقه ۶۲ حسین شنانی)، سینا دست نشان (از دقیقه ۸۹ محمدرضا نقدی‌پور)، بابک مرادی و شهریار مغانلو (از دقیقه ۹۰ عرفان پورافراز).

ترکیب تیم مس کرمان به سرمربی گری احمد نخعی:

حمید عرفانی، فرهاد سالاری، احمد حیات منش، رامتین سلیمان‌زاده، علیرضا علیزاده، میلاد محمدی (از دقیقه ۴۶ یاسر فیضی)، محمد خلیلی (از دقیقه ۷۲ میلاد باقری)، احسان پورشیخ علی، مهدی تیکدری (از دقیقه ۸۳ محمد امین کاظمیان) و محمدعلی اکبرخواه.

شرح دیدار:

نیمه نخست:بازی در دقایق ابتدایی با حملات تیم ملوان همراه بود که توانستند از این حملات بهره ببرند و یک گل را وارد دروازه تیم مس کرمان کنند.

پس از دریافت گل، تیم مس کرمان حملاتی را با استفاده از کناره‌ها طراحی کرد اما تیم ملوان با استفاده از ضدحملات توانست از روی نقطه پنالتی صاحب یک گل دیگر شود تا بازی در نیمه نخست با نتیجه ۲ بر ۰ به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم مس کرمان برای جبران نتیجه نیمه نخست حملات دامنه‌داری را روی دروازه ملوان طراحی کرد که توانست با زدن دو گل بازی را به تساوی بکشاند اما تیم ملوان پس از دریافت گل با استفاده از عمق دفاع مس کرمان توانست یک گل وارد ملوان کند تا بازی با پیروزی سه بر دو ملوان به پایان برسد.

 

حاشیه: یک ضربه پژمان نوری بازیکن ملوان بندرانزلی وارد دروازه مس کرمان شد و دروازه بان این تیم توپ را از درون دروازه بیرون کشید اما داور گل سالم ملوان را قبول نکرد.

ملوان با کسب این پیروزی ۸ امتیازه شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت و هفته آینده نیز باید در مازندران به مصاف نساجی مازندران برود.

 

 

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *