Search

نفوذ سپاه به مراکز کنترل فرماندهی آمریکا/ انتشار اسناد آمریکا را مفتضح می‌کند

⁩ فرمانده نیروی هوافضای ⁧ سپاه ⁩گفت: ما به مراکز کنترل فرماندهی آمریکاییها در در طول این چند سال نفوذ کرده و حضور داشتیم و می دیدیم در طول این چند سال چه کرده اند.

۷:۳۰ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسدارن در برنامه بدون تعارف بخش خبری ۲۰:۳۰ گفت: شاید در آینده بتوانیم از مسئولان اجازه بگیریم و اسنادی را منتشر و آمریکاییها را بیشتر افشا و مفتضح کنیم که در عراق و سوریه چه کرده اند.

وی افزود: ما به مراکز کنترل فرماندهی آمریکاییها در در طول این چند سال نفوذ کرده و حضور داشتیم و می دیدیم در طول این چند سال چه کرده اند؛ می دیدم کجا را می بینند؛ کجا را می زنند؛ از کنار چه چیزهایی عبور می کنند و چگونه از داعش حمایت می کنند.

حاجی زاده ادامه داد: سند تمام اینها وجود دارد. اگر اجازه انتشار داشته باشیم یک افتضاح بزرگ برای آمریکاییها است.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص آقازاده‌ها، تصریح کرد: بسیاری از مشکلات و اختلاس‌ها از جانب همین افراد است. برای نمونه فردی که ۲۵ سال است مشکل درست کرده و زمین‌خوار است و برخی زمین‌های سپاه را هم در یکی از شهرها سند زده است، اکنون در آنجا رئیس شورای شهر شده است. چگونه شده است؟ با زدو بند می شود دیگر.

سردار حاجی زاده همچنین  در گفتگوی اختصاصی با ­خبرگزاری­ صدا و سیما افزود: سپاه در ابتدای جنگ امکاناتی نداشت اما زمانی که جنگ به پایان رسید تیپ ، لشکر زرهی ، توپخانه و نیروی پیاده داشت.

وی با بیان اینکه اکنون همه دشمنان ما نسبت به سپاه حمله و تهاجم می کنند و آن را خط قرمز خود می دانند، گفت: این نشان می دهد که سپاه قوی است .

سردار حاجی زاده با اشاره به اینکه به عللی همه توانمندی های سپاه رسانه ای نمی شود، افزود: دشمنان می دانند که با سپاه نمی توان شوخی کرد زیرا سپاه قدرت نخست منطقه است .

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ارتشی همتراز سپاه در جهان وجود ندارد، گفت: بسیاری از ارتش های دنیا برای مبارزه با تکفیری ها به منطقه آمدند اما موفق نبودند.

وی گفت: شاید در آینده از مسئولان اجازه بگیریم و اسنادی را منتشر کنیم و آمریکایی ها را بیشتر مفتضح و افشا کنیم که آنها در عراق و سوریه چه کردند.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها داعش را درست و در طول این چند سال مدیریت کردند،گفت: آنها­برنامه سنگینی برای منطقه داشتند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همه طرح های آن ها را با شکست مواجه کرد.

سردار حاجی زاده با بیان اینکه معامله کردن و کوتاه آمدن در مقابل آمریکایی ها فایده ای ندارد، گفت: آنها حداقل شرایط گفتگو، توافق و معامله را رعایت نمی کنند و نگاه آن ها بالا به پائین است.

وی تاکید کرد: باید با قدرت جلوی آن ها بایستیم همان گونه که با کار جهادی در حوزه تسلیحات نظامی، موشکی و سامانه های راداری به تراز جهانی رسیده ایم.

سردار حاجی زاده گفت: ناو هواپیمابر و ناوچه های آمریکایی زمانی ترس داشت اما امروز به نقطه ای رسیده ایم که این ها تبدیل به سیبل شده اند.

وی با اشاره به اینکه مذاکره فایده ای ندارد، افزود: قدرت نظامی، رهبری، وحدت و یکپارچگی ملت ما توانست تهدید را از کشور دور کند.

سردار حاجی زاده در پاسخ به این پرسش که چرا برخی برای سپاه حواشی درست می کنند، گفت: این افراد کم و ناچیزند زیرا همه حتی کسانی که مخالف سپاه صحبت می کنند قدر این امنیت را می دانند و آگاه هستند که سایه جنگ را سپاه و نیروهای مسلح دور کرده اند.

وی با بیان اینکه سپاه در مسائل سیاسی دخالت نمی کند، افزود: اگر فرضا­یکی در جایی اقدامی را انجام داد نباید به حساب کل سپاه گذاشت.

سردار حاجی زاده در توضیح این سخن خود که اگر آمریکا مادر بمب ها را دارد ما پدر بمب ها را داریم ،گفت: صنایع دفاعی ما بمب هایی را به سفارش نیروی هوافضا تولید کرده است که حدود ۱۰ تن وزن دارد و از هواپیماهای ایلوشین رها می شود و بمبی است که ­قدرت تخریبی بالایی دارد.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: راه حل مشکلات کشور فقط تبعیت از رهبری و درمسیر انقلاب­ بودن است و با غرب گرایی به هیچ جا نخواهیم رسید.

سردار حاجی زاده افزود: همان گونه که جنگ را با انقلابی بودن حل کردیم و اقدامات بزرگی را در منطقه انجام دادیم در ادامه هم باید این راه را ادامه بدهیم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *