Search
بابک مرادی؛

مهمترین اولویت برای بازیکنان ملوان صعود به لیگ برتر است/سعی میکنیم پدیده جام حذفی باشیم

مهاجم تیم فوتبال ملوان گفت: جام حذفی برای ما مثل لیگ دسته یک مهم نیست و اولویت‌مان صعود به لیگ برتر است.

۱:۵۰ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی بابک مرادی درباره پیروزی تیمش در دربی گیلان مقابل سپیدرود  در جام حذفی گفت: بازی خوبی بود اما حساسیت این بازی زمانش را طولانی کرد و استرس بازیکنان نقش بسزایی داشت.

وی با اشاره به اینکه دربی ها همواره شرایط خاصی دارند، افزود: شاید اگر فشارهای پیش از بازی نبود این دیدار در ۹۰ دقیقه به پایان می رسید اما خب دربی بود آن هم از نوع حذفی اش بود که پیروز میدان ما شدیم.

مرادی در خصوص نتایج ملوان در لیگ یک خاطرنشان کرد: ملوان امسال بازیکنان زیادی جذب کرده و تا با یکدیگر هماهنگ شوند زمان می برد.در بازی با سپیدرود به هماهنگی نسبی رسیدیم و نتیجه ای که مدنظر کادرفنی بود را کسب کردیم.

مهاجم ملوان تصریح کرد: از الان به بعد ما این بازی را فراموش می کنیم و به بازی بعدی مان در لیگ یک با مس فکر می کنیم. اولویتمان صعود به لیگ برتر است. می خواهیم با صعودمان به لیگ برتر به همراه مردم انزلی جشن بگیریم و آنها را خوشحال کنیم. البته برای  جام حذفی هم تلاش می کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و پدیده جام حذفی شویم.

او در پایان درباره گلزنی و پاس گلش در دربی گیلان هم گفت: در طول بازی آقای دست نشان به من گفته بود که تمام تمرکزم را روی پاس گل و حرکت در عمق بگذارم ولی در وقت های اضافه در رختکن به من گفت تو دیگر آزادی و هر کاری می خواهی بکن اگرچه می دانم که تو در این وقت ها گل خواهی زد. اعتماد به نفس ایشان به من انگیزه داد تا هم بتوانم پاس گل بدهم، هم پنالتی بگیرم و هم پنالتی را تبدیل به گل کنم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *