Search
سرمربی ملوان؛

ملوان فراتر از سطح لیگ یک فوتبال بازی می کند

نادر دست نشان جایگاه ملوان را فراتر از لیگ یک دانس و گفت: در لیگ یک، یک سری تاکتیک‌هایی وجود دارد که بازیکنان ما هنوز با آن وفق پیدا نکردند و اسیر حواشی لیگ شده‌اند.

۸:۰۰ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در نشست خبری پس از دیدار دو تیم ملوان و سپید رود اظهار کرد: بازی سختی  را به ویژه در ۱۰ دقیقه ابتدایی  انجام دادیم و بازیکنان ما در جو بازی بودند، سپیدرود برتری داشت و این برتری در میانه زمین. مشهود بود.

نادر دستنشان با بیان اینکه، سطح بازی‌اش فراتر از لیگ یک است، افزود:  در لیگ یک، یک سری تاکتیک‌هایی وجود دارد که بازیکنان ما هنوز با آن وفق پیدا نکردند و اسیر حواشی لیگ شده‌اند. ما دو بازی تدارکاتی انجام داده‌ایم که هر دو را برنده شده‌ایم.

وی گفت: امروز هم سپیدرود لیگ برتری را بردیم این نشان می‌دهد بازیکنان تیم ما توانایی زیادی دارند که باید روند بازی کردن در لیگ یک را بیاموزند.

سرمربی ملوانان رسیدن به یک ترکیب ایده آل را زمان بر دانست و گفت: باید به من اجازه بدهند شکل تیمی خودم را بسازم. تیم سپیدرود در پایان ۱۲۰ دقیقه توان دویدن را نداشت در حالی که تیم ما مسافت بیشتری طی کرده بود و از نظر بدنی هم آماده بود.

دست‌نشان افزود: پژمان نوری به خاطر زندگی سالم و فرمانبری از مربیان و تمرینات خوب نشان داد الگوی خوبی برای سایر بازیکنان به ویژه بازیکنان مسن‌تر می‌تواند باشد.

دست نشان  در مورد اینکه سپیدرود نشانی از تیم لیگ برتری را ندارد گفت: این بازی فارغ از بازی در سطح لیگ برتر یا لیگ یک بود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *