Search
مدیر مؤسسه فرهنگی تربیتی معبر انزلی؛

جولان طرح های غربی بر لوازم التحریر ایرانی / وقتی دشمن ضمیرناخودآگاه کودکان رابه یغما میبرد

سید مهدی حق شناس اظهار کرد: دشمن با برنامه ریزی ویژه برای لوازم التحریر به دنبال به یغما بردن ضمیر نا خود آگاه دانش آموزان ایرانی است به همین جهت ما نیز در چند سال گذشته پخش گسترده لوازم التحریر ایرانی اسلامی را در برنامه داشته ایم.

۲:۵۶ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی چند سالی است که پس از تاکید رهبر انقلاب بر استفاده از کالاهای تولید ملی و با فرهنگ ایرانی اسلامی، پخش لوازم التحریر ایرانی و اسلامی بازار و رونق خاصی در کشور پیدا کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی حق شناس مدیر مؤسسه فرهنگی تربیتی معبر انزلی در چندسال گذشته پرچمدار پخش گسترده این لوازم در نقاط مختلف بندرانزلی بوده است.

وی در گفت گو با  خبرنگار افق انزلی در همین رابطه اظهار کرد: چهار سال است که بر اساس دغدغه های رهبر انقلاب که بر روی سبک زندگی ایرانی اسلامی تاکید ویژه ای دارند در بندرانزلی مشغول به توزیع لوازم التحریر ایرانی اسلامی هستیم.

حق شناس با بیان اینکه فعالیت فرهنگی برای دانش آموزان از اهمیت و اولویت ویژه ای برخورد است، افزود: از مهمترین محورها در این زمینه ضمیر ناخودآگاه دانش آموزان است که دشمن با طراحی لوازم تحریر با جان مایه فرهنگ غربی تلاش می کند این ضمیر را به یغما ببرد.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: ما برای اینکه بتوانیم تاثیرگذاری و جایگزین لازم را از نظر فرهنگی در این جریان داشته باشیم باید این ضمیر ناخودآگاه را به سود کشور خودمان بیدار کنیم.

مدیر مؤسسه فرهنگی تربیتی معبر گفت: الحمدالله در چند سال اخیر موج گسترده خرید لوازم التحریر ایرانی اسلامی در کشور راه افتاده است و ما نیز در امتداد این جریان این حرکت را در بندرانزلی به راه انداخته ایم و مردم نیز استقبال خوبی در این خصوص انجام داده اند.

وی افزود: مکان پخش این لوازم التحریر در میدان امام (ره) انزلی پشت ایستگاه اتوبوس غازیان قرار دارد و همه روزه از ساعت  ۱۰ صبح تا ۱۴ و از ۱۶.۳۰ تا ۲۳ و تا پنجم مهر ماه پذیرای همشهریان خواهیم بود.

حق شناس با اشاره به بهره برداری از اتوبوس فرهنگی بندرانزلی برای پخش لوام التحریر در روستاهای این شهرستان تصریح کرد: این اتوبوس را تجهیز کردیم تا در روزهای یک شنبه و دوشنبه در روستای کپورچال، سه شنبه و چهارشنبه در روستای سنگاچین و پنج شنبه و جمعه نیز در روستای آبکنار و شنبه و یک شنبه هفته بعد نیز در روستای طالب آباد پذیرای همشهریان محترم در روستاهی انزلی باشیم.

وی با بیان اینکه برنامه های ویژه ای برای همشهریان محترم در روستاها طراحی کرده ایم، گفت: اتوبوس برنامه هایی مانند جشنواره شبانه و اهدای جوائز را نیز انجام خواهد داد.

مدیر مؤسسه فرهنگی تربیتی معبر افزود: دوشنبه هفته آینده نیز ساعت ۷ عصر برنامه شجره طیبه شبکه باران نیز گزارشی کامل از نمایشگاه ایرانی اسلامی بندرانزلی پخش خواهد کرد.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *