Search
عضو مجلس خبرگان رهبری؛

“حرکت قهرمانانه” سپاه نشان داد ایران در اوج عزت و قدرت است

نماینده مردم استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حرکت قهرمانانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بار دیگر به دنیا اثبات کرد که ایران اسلامی در اوج عزت و قدرت است.

۷:۳۱ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی حجت‌الاسلام والمسلمین احمد پروایی در جلسه دیدار رئیس و تعدادی از اعضای سازمان بسیج رسانه استان گیلان اظهار داشت: حرکت قهرمانانه سپاه پاسداران بار دیگر به دنیا اثبات کرد که ایران اسلامی در اوج عزت و قدرت است.

وی با اشاره به اینکه گفت: حوادث تروریستی در حرم امام راحل و مجلس شورای اسلامی باعث شد تا همگان متوجه شوند که مدافعان حرم، مدافعان و حافظان امنیت و نوامیس کشور هستند.

پروایی با بیان اینکه هرجا مسئولان و رسانه‌های کشور در قالب بسیج وارد عمل شدند موفقیت‌های چشم‌گیری در آن زمینه به‌دست آمده است افزود: در دوران دفاع مقدس این حرکت و فکر بسیجی بود که به‌عنوان یکی از نقاط قوت جنگ باعث شد که حتی یک وجب از خاک کشورمان را به دشمن ندهیم.

نماینده مردم استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فعالیت‌های بسیج و اصحاب بسیجی رسانه عنوان داشت: امروز بسیج رسانه و اصحاب بسیجی رسانه، پرچمداران مبارزه رسانه‌های داخلی در مقابله با جنگ نرم و فتنه‌های دشمن هستند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های کشور باید قلم خود را در مسیر خدا و تقویت دین خدا به‌کار گیرند اذعان داشت: فکر بسیجی در اصحاب رسانه باعث پیروزی در جنگ نابرابر با رسانه‌های خارجی می‌شود.

پروایی اصلی‌ترین لازمه خبرنگاری را پایبندی به اسلام و قرآن و مکتب اهل بیت بیان کرد و گفت: اصحاب رسانه با هنر و تخصص خود، مهم‌ترین جبهه مقابله با جنگ نرم را تشکیل می‌دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه نقدها باید به‌صورت منصفانه و در جهت رفع مشکلات کشور و به دور از نگاه‌های جناحی باشد خاطرنشان کرد: وظیفه مهم رساندن مشکلات جامعه به گوش مسئولان بر دوش اصحاب رسانه است.

پروایی با اشاره به شکایات مسئولان از رسانه‌های غیرهمسو و غیرهمفکر خود در استان‌های مختلف بیان داشت: اصحاب رسانه باید با صبر و استقامت خود به حل مشکلات بپردازند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه کارهای فرهنگی زیادی توسط رسانه‌های مختلف کشور صورت گرفته است عنوان داشت: شناساندن شهدای رسانه که از مظلوم ترین شهدا در جنگ‌های جبهه حق علیه باطل هستند از وظایف تمامی رسانه‌های کشور است.

وی یکی دیگر از وظایف مهم خبرنگاران و اصحاب رسانه را زدودن جهل از ذهن مردم خواند و اذعان داشت: در برخی از موارد خبرنگاران از جان خود مایه گذاشته و جان خود را به خطر می‌اندازند تا حقیقت را برای مردم آشکار کنند و خبری را منتقل کنند.

پروایی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره مخالفت دشمن با اصل نظام اسلامی خاطرنشان کرد: موشک بالستیک و انرژی هسته‌ای بهانه‌ای است تا دشمنان با آن به مقابله با فرهنگ عاشورایی و اسلام ناب محمدی بپردازند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *