Search

هشدار بخشدار انزلی : در روزهای آخر تابستان مراقب خانواده های خود باشیم ، دریا همیشه مهربان نیست

۱:۳۷ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی پس از واگذاری مسوولیت حفاظت و حراست جان شهروندان و مسافران در نوار بخش روستایی شهر به بخشداری انزلی یکی از بزرگترین دغدغه های بخشداری مرکزی انزلی بازرسی از نوار ساحلی بخشهای انزلی و همچنین تامین منابع می باشد . بخشداری انزلی با استفاده از غریق نجاتها و همچنین نصب بنرهای هشدار دهنده در جاده های بخش روستایی و سد راه ورودی خودروهای شخصی به حریم دریا اقدامات پیشگیرانه را جهت کاهش هر چه بیشتر غریق و حفظ جان شهروندان و مسافران انجام داده است .

منوچهر عاشوری بخشدارمرکزی انزلی در گفت و گو با خبرنگار افق انزلی پیرامون روزهای باقیمانده از ماه شهریور و استفاده مسافرین از دریا بیان کرد : دریا یکی از نعمتها ارزشمند الهی است که ما همواره از آن بهره مند می شویم اما باید این جمله را همیشه در ذهن خود داشته باشیم که دریا همیشه مهربان نیست .

وی با اشاره به خطر آفرین بودن دریای خزر و اهمیت جان شهروندان و هموطنان افزود : گاهی اوقات دریا با ما نامهربان می شود و این نامهربانی زمانی است که ما به درستی از این نعمت ارزشمند خدادای استفاده ننماییم .

بخشدار مرکزی انزلی در بخش دیگر از صحبتهایش تصریح کرد : از شهروندان و مسافرینی که وارد سواحل بخش مرکزی انزلی می شوند استدعا دارم از مناطقی برای شنا استفاده کنند که دارای امنیت باشد و ناجیان غریق در آنجا حضور داشته باشند ، آب دریا در همه جا یک نوع است ، پس چه لزومی دارد که ما در مکانهای پر خطر شنا کرده و جان خود و خانواده هایمان را با خطر مواجه سازیم .

منوچهر عاشوری افزود : بدترین خبری که این روزها ممکن است به گوشمان برسد غرق شدن یک انسان و داغدار شدن یک خانواده می باشد .ما به شدت از شنیدن چنین خبری متاثر می شویم .

وی در پایان گفت : همه مسوولین زحمت می کشند و تلاش می کنن تا جان شهروندان و همطونان را حفظ نمایند و ما از خداوند متعال می خواهیم که در این امر یاریمان نماید تا مسافرینی که وراد منطقه ما می شوند با خاطره ای خوش بخش و شهرمان را ترک نمایند .

لزوم به یاد آوری است که بخش مرکزی انزلی ۱۰ روستای ساحلی با بیش از ۱۳ هزار  نفر جمعیت دارد .
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *