Search
در زمین ورزشی حسن رود نیروی دریایی؛

نیما میرزا زاد در جریان تمرینات ملوان مصدوم شد

نیما میرزاد دروازه بان جوان ملوان در جریان تمرینات این باشگاه در زمین ورزشی حسن رود نیروی در یایی از ناحیه زانوی پای راست دچار مصدومیت شد.

۳:۳۳ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از لیالی قدر زیر نظر نادر دست نشان در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی با حضور هواداران این تیم پیگیری شد.

ایمان با صفا هافبک تیم فوتبال ملوان که به تازگی قرارداد خود را با این باشگاه امضاء کرده بود از غایبان این تمرین بود و شهرام سالاری نیز  همچون روزهای گذشته از جمله دیگر غایبین تمرین ملوانان بود.

حامد نور محمدی مدافع فصل قبل ملوان نیز در این تمرین  حضور یافت و پس از گفتگویی کوتاه با علیرضا کاویانی سرپرست ملوان به شکل انفرادی به تمرین پرداخت.
نیما میرزازاد دروازه بان جوان و ملی پوش تیم فوتبال ملوان در جریان انجام تمرینات از ناحیه زانوی پای راست دچار آسیب دیدگی شد و به یخ درمانی پرداخت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این تمرین به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه زیر نظر مستقیم نادر دست نشان تمرینات مختلف بدنی، سانتر از جناحین ، شوت به دروازه، حفظ توپ و بازی فوتبال را در دستور کار داشتند و گروه دوم نیز به تمرینات حفظ توپ و بازی فوتبال پرداختند که این بازی بیشتر جنبه ارزیابی و تست گیری داشت.
شهریار مقانلو مهاجم جدید تیم فوتبال ملوان که در این فصل به جمع شاگردان دست نشان در تیم فوتبال ملوان پیوسته است از آمادگی بسیار خوبی برخوردار بود تا جایی که هواداران و بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال ملوان به تشویق وی پرداختند وی تحسین نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان را نیز برانگیخت .

شایان ذکر است که پژمان نوری، حجت صدقی ( دروازه بان )، شهریار مقانلو ( مهاجم )، بابک مرادی ( مهاجم )، امین جهان کهن ( هافبک )، ایمان با صفا ( هافبک ) و میلاد احمدی ( هافبک ) از جمله بازیکنانی هستند که با نظر مستقیم نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان جذب این تیم شده اند.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *